Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Фестиваль «Kharkiv Fashion»: Три дні під знаком моди, експериментів і краси

У Харкові відбувся щорічний березневий фестиваль «Kharkiv Fashion». На подіумі представляли роботи дизайнери-новачки та відомі українські митці. У ролі моделей побували профі, футболісти, діти та особливі запрошені гості, що презентували колекцію для людей на візках.

«Kharkiv Fashion» вже втретє збирає в Харкові поціновувачів моди. І фестиваль не перестає дивувати. На подіум представити колекцію “Elements” Олега Тарнавського вийшли футболісти ФК “Волчанськ“.

І вже традиція  інклюзивні покази. Колекція «We Can», створена Олегом Єгоровим у колаборації NADENU & Kreavita, вразила і глядачів, і організаторів. Березневий триденний фестиваль стає розгалуженіше як за наповненням, так і за географією учасників.

Вікторія Грецька-Миргородська, організатор «Kharkiv Fashion»:

К нам приехали гости из Запорожья. Так сказать, коллаборироваться, обмениваться опытом. Также у нас есть интересные дизайнеры, и в этом году есть дизайнеры из других стран  это Греция, например.

Організаторам «Kharkiv Fashion» вдається поєднати всі елементи модної індустрії: від найбільш видимого зрізу  показів на подіумі до знайомства дизайнерів із брендами для подальшої співпраці, підприємців, які виготовляють тканини та одяг, і фахівцями, які готують працівників для модної галузі. Так у рамках заходу відбулися круглі столи та управлінські поєдинки для представників легкої промисловості під назвою – “Битва за Легпром. Модно Носить Харьковское!”.

Тетяна Ізовіт, президент-голова правління Асоціації “Укрлегпром”:

Проведение круглого стола  то, наверное, часа 4 было. Это такая откровенная дискуссия многосторонняя, которая дала понять, что есть те вопросы, которые шаг за шагом абсолютно посильны для того, чтобы получить результат, который будет реализован в следующем еще более расширенном формате мероприятия «Kharkiv Fashion».

«Kharkiv Fashion» зібрав і чимало зіркових гостей  українські музиканти та актори. Особливим гостем свята став музикант із Латвії Markus Riva.

Markus Riva, музикант файл:

Здорово, что у вас есть такое мероприятие. И безумно рад, что у меня теперь есть тоже такой опыт  вести такое классное мероприятие. Я не ожидал, что будет так много участников, до этого было еще больше 134.

За 2 дні «Kharkiv Fashion» відомі дизайнери презентували безліч концептуальних новинок. Бренд “2LFactura” своєю колекцію каже: нормальним є все, що особистість обирає сама собі.

 

Олена Горбачова та Лана Тесленко, бренд “2LFactura”:

У нас всегда посыл один и тот же. Мы не меняем ее. Какая-то внутренняя состоятельность личности, честность, естественность. Название этого микса, который мы сегодня показываем, мы назвали его “микс”, потому что собранны образы – “It’s normal”. Решили использовать мусорные пакеты, создать несколько образов именно из них. и люди, модели, которые будут одеты в этих образах, они будут выполнять роль очень сознательных молодых людей, которые за собой умеют убирать и взращивать.

«Kharkiv Fashion» фінішував 23 березня, але вже взяв старт на фестиваль наступного року.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023