Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Фермер з Тернопільщини виробляє екобрикети з соломи, які можуть замінити паливо

Фермер займається вирощування насіннєвої і товарної картоплі та виготовленням паливних брикетів з соломи та ріпаку

Фермер з Тернопільщини Володимир Коваль відкрив цех з переробки соломи на паливні брикети. Цех оснащений сучасним обладнанням, вартість якого склала близько 2 млн грн.

Фермер з Тернопільщини виробляє екобрикетів з соломи, які можуть замінити паливоПроцес переробки соломи включає в себе: розривання тюків соломи, її подрібнення, сушку, брикетування та зберігання вже готових брикетів. Подібний цех може виготовляти до 20 тонн брикетів на добу, та 6 тисяч тонн на рік.

Подібні паливні брикети користуються попитом не лише серед великих підприємств, а й навіть серед домашніх господарств.

Теплотворна властивість соломи, особливо олійних культур при спалюванні становить 4000-5000 ккал /кг. Отже, відходи можуть бути чудовою альтернативою дровам, вугіллю і дорогому природному газу, – розповів Коваль.

За його словами, тонна паливних брикетів із соломи замінює до 4-6 кубометрів дров, при вартості 2200-2500 гривень. А вага одного кубометра дров від 350 до 450 кг.

Фермер планує, що подібна справа повністю окупиться за два роки.

Джерело agro-center.com.ua

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023