Фельдман про майбутні парламентські вибори: це не театр Карабаса Барабаса

Народний депутат України Олександр Фельдман прокоментував майбутні цьогорічні осінні парламентські вибори на мажоритарному окрузі №174 (Холодногірський і Новобаварський райони Харкова), від якого він вже п’ять разів обирався депутатом Верховної Ради.

Я – за честную конкуренцию. Конкуренцию реальных дел и проектов, сделанных самостоятельно, а не за бюджетные средства. Встречи во дворах – это хорошо, постановочные сюжеты на одном из местных каналов – замечательно. Чтобы критиковать меня по написанному в известном кабинете тексту много ума не надо, да и смелости тоже. То, что я делаю, нравится не всем. Всегда готов к конструктивной критике и честному прямому диалогу. Я никогда ни за чьей спиной не прятался и не прячусь, –  підкреслив він.

Коментуючи репліку журналіста про те, що “вас вирішили не пускати на вибори до Верховної Ради; на ваш округ вже “призначили” іншого кандидата, якого активно лобіюють місцеві чиновники і мер…”, політик зазначив, що місцева влада вже давно намагається просувати на окрузі свого ставленика і це елементарна трата бюджетних коштів під зручного і “ручного” кандидата.

Выборы – это не театр Карабаса Барабаса. Все эти “не пущать” на меня никак не действуют. Относительно «назначения» другого кандидата скажу следующее: то, что вы называете лоббизмом, заключается в элементарной трате бюджетных средств под своего кандидата – удобного, ручного. На его месте мог оказаться любой, даже телеграфный столб. Достаточно сфотографировать его рядом с мэром – и кажется, что дело сделано, успех обеспечен. Но это далеко не так, – підкреслив Олександр Фельдман.

Відзначимо, що на парламентських виборах 2014 року Олександр Фельдман на мажоритарному окрузі №174 набрав 64,94% голосів виборців, що стало рекордним показником підтримки городян для Харкова і області.

Нагадаємо також, що у 2018 році завдяки зверненням Фельдмана було виділено 10 млн грн на капітальний ремонт шкіл, дитячих садків та позашкільних закладів Холодногірського і Новобаварського районів Харкова, а у 2017 році за сприяння Фельдмана з держбюджету для закладів освіти та об’єктів культури цих районів міста були виділені 25 млн грн.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100