Фавориты Харькова-2019 – щорічну премію вручив журнал «Luxury 5 звезд»

«Фавориты Харькова» знову визначені. Подякувати за успішну роботу та стати поштовхом для подальшого розвитку – саме для цього у 2015 році створили премію для підприємців і меценатів, фірм і окремих особистостей, спортсменів і благодійників. Нагородження 2019 бачили і наші журналісти.

Премія «Фавориты Харькова» традиційно привітала кращих із кращих у Харкові та відзначила свій перший ювілей.

Наталя Кулинич, ініціаторка премії «Фавориты Харькова», шеф-редактор журналу «Luxury 5 звезд»:

5 лет назад журнал «Luxury 5 звезд» утвердил премию «Фавориты Харькова», в этом году мы празднуем маленький юбилей.

Церемонія 2019 відбулася на сцені Victory Hall. Лауреатами стали фірми та організації, які досягли успіху, особистості, що заявили про себе своєю вдалою роботою.

Щороку організатори премії шукають нові досягнення та відкривають нові номінації. Так серед десятка дорослих уперше «Фаворитом Харкова» стала дитина.

Опубліковано Svetlana Izyumskaya Вівторок, 13 серпня 2019 р.

Наталя Кулинич, ініціаторка премії «Фавориты Харькова», шеф-редактор журналу «Luxury 5 звезд»:

Ею стала девочка, маленький меценат, которая поучаствовала в сборе средств для детей Настя Гордиенко. Она у нас номинируется в номинации «Золотой фонд Харькова – маленький меценат».

На сцену вперше як визнані Фаворити піднялися представники страхової компанії. У залі понад 2,5 сотні учасників, тут гості й минулорічні «Фаворити». Критерієм для всіх, хто отримує премію, стає розвиток і часто великі проекти, які вони реалізують. Як-от, наприклад, школа танців Олени Лєснічої.

Олена Лєсніча, власниця та ідеолог школи танців «ЛЕ Шкробтак»:

Наша школа является лауреатом этой премии уже на протяжении всех 5 лет. Мы здесь старожилы, потому что каждый год мы делаем что-то разное. И я вижу, как растет организация премии и меня это очень радует, вдохновляет. И уверена – в будущем году это будет еще более грандиозно, потому что Харьков нуждается в светских мероприятиях.

Традиційно подякували за плідну роботу цілій когорті лікарів, а одна з них на обкладинці святкового журналу, присвяченого ювілейній премії.

Лариса Проскуріна, лікар-дерматовенеролог, косметолог:

Планы – стать международным врачем мирового уровня. Я не знаю, кто сегодня номинируется, но я им желаю только карьерного роста и большого-большого развития.

Для багатьох премія стає маркером руху у правильному напрямку. Змушує зупинитися на сцені, щоб робити кроки розвитку щойно з неї зійшов.

Наталя Кулинич, ініціаторка премії «Фавориты Харькова», шеф-редактор журналу «Luxury 5 звезд»:

Я, проходя тот же путь вместе с «Фаворитами» в бизнесе, я понимаю все сложности, с которыми им приходится сталкиваться на своем пути. Вот я в первую очередь желаю, чтобы этих сложностей было меньше. Чтобы та вера в дело, в которое у них есть изначально, она расцветала, становилась мощнее.

За роки існування премія «Фавориты Харькова» стала брендом, нею як маркером успішності вже відзначені 130 компаній різних напрямків діяльності – бізнес, соціальні проекти, благодійні фонди, творчі особистості тощо.

Опубліковано Svetlana Izyumskaya Вівторок, 13 серпня 2019 р.

Залишити відповідь