Ексклюзив: Харків’янка Олександра Сейраш розповіла про життя після проекту “Битва екстрасенсів”

У 18-тому сезоні телевізійного проекту “Битва екстрасенсів” до п’ятірки кращих увійшла харків’янка Олександра Сейраш, як стало відомо Вісті Ньюс. Після фан-зустрічі в Києві дівчина повернулась до Харкова. Що змінилося після проекту, та коли пройде зустріч із прихильниками в рідному для неї місті, дізналися наші журналісти.

Після фіналу міжнародного телепроекту “Битва Екстрасенсів” харків’янка, одна з п’ятірки кращих 18-ого сезону – Олександра Сейраш – зустрілася з журналістами. На питання: Чому знову Харків? –  ” Тут родина, батьки та рідні, що може бути краще?”, – ділиться Олександра. Після виходу в ефір “Битви Екстрасенсів” сторінки соцмереж дівчини заполонили листи

Олександра Сейраш, учасниця 18-ого сезону телепроекту “Битва Екстрасенсів”:

По-моему, мне в соц сетях не написали только покойные родственники. А так меня понаходили те, кто учился в садике и заканчивая дальними знакомыми. С одной стороны – это очень приятно, а с другой – показывает человеческое лицемерие. Я всегда стараюсь отвечать на максимально возможное количество писем, поддерживать обратную связь.

Свої надможливості дівчина отримала від діда, ще маленькою він вчив її працювати з силами природи та вчив травництву. Олександра не приховує, що коріння її роду уходить далеко назад, серед предків були навіть грузинські мольфари. Має вищу педагогічну освіту з філософії з нахилом до редактури, що і виправдовує бажання дівчини стати в майбутньому журналістом, займалася у театральній студії, плела з лози ковшики, мріяла бути актрисою, але це все виявилося не її.

Олександра Сейраш, учасниця 18-ого сезону телепроекту “Битва Екстрасенсів”:

Получить огласку тому, что я делаю. Я популяризирую язычество. Это не ужасное и не антихристианское. Приобрела колоссальный опыт на битве. Насколько экстремально ты можешь мыслить. Ты подвешен или с группой людей и нужно говорить для меня сложнее всего было на битве отсутствие меня дома. Я не видела 5 месяцев дочь, мужа. У нас был максимально человеческий сезон, выкладывались на съёмках, а не на том, чтоб делать друг другу гадости.

До слова, Олександра Сейраш заснувала Харківське товариство язичників, яке існує вже більше 5 років. Дівчина також входить до складу гурту язичників Слобожанщини. Організаційні зібрання на природі найчастіше проводять у календарні свята.

Олександра Сейраш, учасниця 18-ого сезону телепроекту “Битва Екстрасенсів”:

Так получилось, что Ивана Купала по новому календарю – это привычный славянский праздник солнцестояния. Следующий, который будем отмечать – это праздник первого урожая, чтобы был достаток и тому подобное.

Іноді її загадковий фах не обходиться і без жартів.

Олександра Сейраш, учасниця 18-ого сезону телепроекту “Битва Екстрасенсів”:

На той неделе к нам заезжали ребята и вот на улице было так душно, что дышать было нечем, а психанула, говорю, пойду призову дождь. Ребята заинтересовались, но не поверили. Вот я вышла на крыльцо, протарабанила в барабан и тут сразу молния, гром и ливень.

Зараз більшу частину свого часу Олександра Сейраш проводить у власному таро-бар “Midnight” в Харкові. Своє дітище облаштували з чоловіком власноруч, тут і дерево посеред залу, різноманітні мотанки, стелю ж вкриває трава, обереги, на полицях – черепа-горщики для квітів, задумуються навіть привезти справжній череп із США з усіма супроводжуючими документами. Інтер’єр постійно оновлюють то цікавими речами, то подарунками людей, яким вже допомогла Олександра.

Олександра Сейраш, учасниця 18-ого сезону телепроекту “Битва Екстрасенсів”:

Желание остаться в Киеве не было, не было в априори даже мечты. В Харькове хочется жить и никуда не хочется уезжать.

Її зустріч із фанатами в рідному Харкові відбудеться наприкінці липня, потім разом із переможцем 18-ого сезону телепроекту “Битва Екстрасенсів” Каіном Крамером та фіналісткою минулого сезону Хельдіс завершать подібні фанатські зустрічі в рамках туру Україною. В подальшому ж Олександра Сейраш планує виіжджати закордон для обміну досвідом, першою локацією стане алхімічний семінар у Болгарії.

Залишити відповідь