Дивовижне поєднання джазових шедеврів і українських колядок! У Харкові відбудеться Тріб’ют-шоу РіздвоJAZZ

6 і 7 січня в Харкові пройде тріб’ют-шоу РіздвоJAZZ НАЖИВО.

Відомі джазові музиканти, естрадні та джазові співаки на одній сцені. Пориньте у казковий різдвяний настрій та неперевершену джазову музику:

– віртуозний джаз-бенд із 24 музикантів під керівництвом заслуженого артиста України Володимира Скрипчука

– гурт автентичного співу під керівництвом лауреата міжнародних та національних конкурсів Галини Бреславець (фахівця з органічного яскравого поєднання українського національного співу з міжнародними музичними традиціями, кандидата мистецтвознавства)

– відомі естрадні виконавці, що представлять найулюбленіші світові джазові Різдвяні хіти

– дует «NAYAVU» (заслужені артисти України Наталія Шкурко та Ян Костирко), лауреати міжнародних конкурсів учасники відомих телешоу Марія Горобцова, Оксана Соболєва, Ігор Сірий

– виконавці сучасної хореографії та ще багато сюрпризів!

Найкращій захід на Різдвяні свята, що вразить поєднанням найпопулярніших українських колядок і щедрівок із улюбленими світовими хітами із додаванням хореографії та неймовірно еффектною підтримкою на великіх світлодіодних екранах та сучасним світло-динамічним обладнанням.

Концерт проводиться із використанням усіх необхідних карантинних санітарних заходів задля безпеки глядача. Соціальна відстань, санітайзери, маски, термометри – на концерті буде все необхідне.

Тож, залишається лише насолоджуватись – поринути у різдвяний святковий настрій та пережити усі емоції від незабутнього музичного дійства на сцені.   Твоє миттєве занурення у святкову атмосферу – динамічно, святково, надзвичайно!

Живий звук!  Квитки від 190грн

Нет описания.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.