Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Дитяча агресія – у Харкові 5 підлітків напали на чоловіка

Дитяча агресія  у Харкові опублікували в інтернет-пабліках ролик, на якому 5 підлітків нападають на чоловіка. Поліція вже встановила особи кількох підлітків. Інцидент набув великого розголосу, адже все частіше в мережу потрапляють відео, на яких діти проявляють жорстокість.

Шокуюче відео, на якому п’ятеро дітей б’ють дорослого, було зняте в Харкові. Малі, на вигляд 10-12 років, наскакують на чоловіка та лупцюють його ногами. Удари відпрацьовують ніби в кіно.

Бійка сталася ввечері вівторка біля цих гаражів. Відео зняли місцеві мешканці з вікон сусіднього будинку. Автор відео стверджує, що чоловік, на якого наскакували діти, був напідпитку.

Олексій, автор відео:

Ни дедушку, никого они не избивали. Не знаю, на видео не так сильно видно – они его не били, а просто толкали. И это не были пожилые мужчины, это были 2 мужика, которые еле стояли на ногах, естественно, были изрядна выпившие. Лет под 30.

Автор ролику, який вже переглянули більше 75 тисяч підписників, дітей виправдовує. Мовляв, це п’яні дорослі причепилися до малечі. Проте оператор все ж втрутився у бійку. Це сталося, коли діти забрали у чоловіка шапку та почали кидатися нею.

Олексій, автор відео:

Он сам к ним лез. Поэтому я вышел к ним, сказал, отдайте шапку, передал им и сказал тем двоим, чтобы они уходили. Потому что я, если честно, уже устал выходить в 2 – 3 часа ночи разгонять.

Психологи навпаки, оцінюють відео та дитячу поведінку серйозніше. Спровокувало агресію так зване відчуття зграї.

Олена Неводнича, психолог:

Это сигнал такой подростковой психологии – психологии толпы и группы, где жестокость определяет силу. Постараться выстроить диалог, иначе вырастут еще более озлобленные дети.

Мешканці будинків довкруги батл між дітьми та дорослими побачили в мережі зранку. Навіть уявити не могли, що це їхній двір.

Наталя, місцева мешканка:

Это ужас. Как мама, блин, это какой-то кошмар. Может, вообще надо распечатать, повесить. Я так понимаю, это же дети нашего района. Спросить у родителей, пускай обратят внимание.

Катерина, місцева мешканка:

Это насилие, мне кажется. Это вообще беспредел!

Для тих, кому відео здається жартом, правозахисники нагадують  відповідальність за такі дитячі ігри може бути серйозною.

Роман Чумак, правозахисник:

Якщо діти винні у цій ситуації, і їм більше 16 років, у даному випадку вони будуть притягнуті до відповідальності за побої та мордування. Санкція статті передбачає обмеження та позбавлення волі до 5 років. Оскільки це вчинене групою осіб. Якщо ж буде з’ясовано, що дітям менше 16 років, то до них будуть застосовані виховні заходи  це може бути і передача на поруки батькам.

У поліції вже встановили особи трьох із п’яти дітей, їм менше 14 років. Ще двох встановлюють.

Костянтин Шеремет, інспектор відділу ювенальної превенції ГУНП в Харківській області:

Обставини інциденту продовжать перевіряти, від результатів  хто винен у бійці  буде залежати і відповідальність.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023