Двоє загиблих і поранений – у Харкові чоловіки підірвались на гранаті, яку жбурляли

У Харкові в ніч на неділю чоловіки підірвались на гранаті. Трагедія сталася через РГД-5, яку кинули в залізничну колію. У решті боєприпас скотився просто на голови трійці, коли ті підривали його, жбурляючи від себе.

Від оселі Тетяни до місця вибуху пару десятків метрів. Близько опівночі її розбудив грохіт. За будинком закінчується вулиця та починається залізничне полотно. У кущерях часто пиячили безпритульні.

Тетяна, живе поруч з місцем трагедії:

Фонарик схватили, бегом – думали, может, газ, что-то такое. Непонятно, побегали. Ничего, тишина. Даже собака не гавкала.

На подальші пошуки родина не наважилася, а вже за півгодини у двері подзвонили поліцейські. Тоді і дізналися, що сталось. Виявилося, що просто за парканом троє чоловіків підірвались на гранаті. Двоє загинули на місці. Одному 36 років, він ніде не працює. Іншому 38 років. Місцеві говорять, знають усю трійцю. Чоловіки живуть у цьому ж районі.

Людмила, знає загиблих:

В одного голову оторвало  это с нашей улицы, соседней  на куски разорвало, а третий в реанимации. Денис, Рома и Гриша. Гриша и Денис погибли, а Рома – в реанимации. Ну, наркоманы, что вы хотите. Мы с одним из них разговаривали вчера, он там подрался с одним на нашей улице.

Юрій живе за залізничним насипом, але і він прокинувся від вибуху.

Юрій, прокинувся від вибуху:

Грохот такой, аж стекла затрусились. Ну, я понял сразу, жену разбудил, понял, что граната бухнула.

– А почему поняли, что граната?

– Я ж служил в армии, я знаю.

Слідчі вже поспілкувалися з постраждалим. Тож повідомляють, що вибух стався, коли один із трійці витяг чеку та жбурнув її на залізничний насип. Чоловіки впали на землю чекати детонації, але граната скотилася до самих їхніх голів. Тільки одному з гурту пощастило. Але осколки потрапили в спину та голову.

Тетяна, живе поруч з місцем трагедії:

Дополз он там – на средине улицы. Дополз вроде бы, и он позвонил и вызвал или скорую или полицию.

Пораненого госпіталізували до медичного закладу з множинними осколковими пораненнями голови та тулуба. Сусіди говорять, у нього осколками відірвало вухо. У поліції чоловік проходить як свідок.

Олена Бараннік, речниця поліції Харківської області:

На сьогодні його життю нічого не загрожує. Лікарі оцінюють його стан здоров’я як задовільний. Один із учасників – він загиблий, він є учасником АТО, який демобілізований більше року тому.

Якби граната не скотилася до низу, не виключено, що вибух підірвав би залізничну колію. Поліція розслідує вибух, який забрав 2 життя, як умисне вбивство та незаконне поводження зі зброєю. Звідки тріо взяло гранату – з’ясовують.

Залишити відповідь