Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Двоє вбитих і знищений міський ринок: росіяни накрили Вовчанськ авіабомбами

18 квітня після 22:00 росіяни нанесли авіаційний удар по центру Вовчанська. На жаль, двоє людей загинули, двоє отримали поранення.

Авіабомби скерували на житлові будинки і місцевий ринок. У місці влучань сталися пожежі. За даними ДСНС, згоріли кілька житлових і господарських будівель. Вогонь охопив територію загальною площею 500 кв.м. Окрім цього 10 сусідніх будинків зазнали пошкоджень.

Під час пошуково-рятувальних робіт на місці авіаційного удару знайшли тіла двох людей. Під завалами літньої кухні відшукали тіла 50-річного чоловіка та 44-річної жінкуи. До проведення пошукових робіт залучались 15 осіб особового складу ДСНС і 15 працівників комунальних служб.

Окрім того постраждали 2 людей: подружжя 68-ми та 54-х років зазнали поранення. Допомогу їм надали на місці.

На ринку згоріли близько 60 торговельних павільйонів на площі 1000 кв.м. Крім того, вогнем і вибуховими хвилями пошкоджені ще біля 150 павільйонів. Лише о 04:00 рятувальникам і вогнеборцям МПО вдалось загасити всі осередки горіння. За оцінкою місцевої влади вогонь, спричениний обстрілом, знищив 90% ринку.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023