Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Двоє людей підірвалися на міні: загинув директор атотранспортного підприємства

24 березня у с. Сороківка Харківського району на вибуховому пристрої підірвався вантажний автомобіль із двома людьми. На жаль, один із чоловіків помер.

МАЗ, що належить місцевому підприємству, відкинуло з дороги вибухом. 64-річний директор підприємства від отриманих внаслідок вибуху травм загинув. 56-річний водій авто отримав вибухову травму. Поранений є співробітником дорожньо-будівельної компанії. Він отримав мінно-вибухову травму, його госпіталізували.

У прокуратурі повідомили, вантажівка наїхала на протитанкову міну.

У Харківській міській раді повідомили, що загиблий – це Валерій Олександрович Дробушко.:

“Валерій Олександрович працював у сфері автоперевезень десятки років. Керував автотранспортними підприємствами, забезпечував роботу величезного колективу. Завдяки його професіоналізму та старанній праці автобусні перевезення у Харкові були організовані на високому рівні. Крім того, він був людиною дуже небайдужою до своєї справи та проблем інших людей: організовував безкоштовні автобуси для дачників, підтримував пенсіонерів і ветеранів”.

У справі розпочали досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023