Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Два народних артиста на одній сцені. Колишні харків’яни виступлять в рідному місті (25.01)

Відразу два народних артисти і України вийдуть на сцену Будинку Алчевських в п’ятницю 25 січня. Колишні харків’яни, а нині відомі музиканти, диригент – Аллін Власенко і скрипалька Богдана Півненко виступлять на концерті МАСО «Слобожанський» – «Зимові фантазії». У програмі концерту – романтична класика.
Випускник Харківської консерваторії, диригент Національної опери України Аллін Власенко – знакова постать в академічному музичному мистецтві країни. Народний артист України, професор Національної музичної академії України імені Петра Чайковського – йому 81 рік і протягом своєї 60-річної творчої біографії, він диригував багатьма провідними симфонічними оркестрами не тільки в Україні, а й за її межами. А свій багатий диригентський досвід маестро передав своїм численним учням, серед яких такі відомі диригенти, як Володимир Сіренко, Вікторія Жадько, Сергій Голубничий та багато інших.

МАСО «Слобожанський» - «Зимові фантазії». У програмі концерту – романтична класика.

З Молодіжним оркестром Аллін Власенко співпрацює ось уже чверть століття, з моменту його заснування – розповідає художній керівник МАСО «Слобожанський» Гаррій Абаджян – А в травні минулого саме під його керівництвом оркестр зіграв свій звітний концерт на сцені Національної філармонії України. Той концерт отримав хорошу пресу і дуже сподобався київській публіці. І в цьому важлива заслуга Алліна Григоровича.

Працювати з маестро подобається і оркестрантам. Артистка оркестру Тетяни Жук стверджує, що під керівництвом Алліна Власенко молоді музиканти завжди грають на «максимумі» своїх можливостей, а, іноді, навіть «перевершують самі себе». Сам диригент вважає, що наявність саме в Харкові єдиного професійного молодіжного оркестру дуже важлива для розвитку національної музичної культури, тому що оркестр є прекрасною базою для підготовки професійних музикантів для всієї України.
Крім Алліна Власенко, на сцену Будинку Алчевських вийде ще одна колишня харків’янка, а нині солістка Національного ансамблю «Київська камерата», народна артистка України – Богдана Півненко (скрипка).

Сьогодні Богдана Півненко – провідна скрипалька країни. – каже Аллін Власенко – Вона регулярно гастролює як всередині країни, так і за кордоном. І що дуже важливо, під час своїх виступів вона грає і популяризує музику українських композиторів. А в її репертуарі – практично всі шедеври світової скрипкової класики.

У першому відділенні концерту «Зимові фантазії» Богдана Півненко разом з Молодіжним оркестром виконає Концерт №5 для скрипки з оркестром бельгійського композитора і скрипаля-віртуоза Анрі Вьетана, а також «Інтродукцію і Рондо каприччиозо» Каміля Сен-Санса. А в другому відділенні прозвучить «Франческа да Ріміні» Петра Чайковського та Інтермеццо з опери «Манон Леско» Джакомо Пуччіні. Аллін Власенко і Богдана Півненко вважають, що ці романтичні класичні твори обов’язково повинні сподобатися глядачам.
Нагадаємо, що концерт «Зимові фантазії» відбудеться в Будинку Алчевських (вул. Жон Мироносиць, 13) в п’ятницю, 25 січня, початок о 19:00.
Наступний виступ МАСО «Слобожанський» відбудеться в п’ятницю, 1 лютого, теж у будинку Алчевських. Це буде концерт «Класика без кордонів», в якому прозвучать твори європейських, українських та китайських композиторів. А керувати оркестром буде диригент з Китаю – Гуо Сінхуа. Початок о 19:00

Придбати квитки на концерт можна:
в касі МАСО «Слобожанський», тел .: 706-17-16, адреса: вул. Дружин Мироносиць, 13 (офіс оркестру).
Інтернет-білет
Кarabas

Ресурси МАСО «Слобожанський»
Facebook
Захід в Facebook
Instagram

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023