Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

ДТП на Сумській: Нова експертиза руху Дронова та пом’якшуючи обставини для Зайцевої

У справі щодо ДТП на Сумській заслухали результати нової експертизи. Нею мали бути встановлені межі перехрестя та шлях руху автомобіля одного з учасників трагічної аварії – Геннадія Дронова, як стало відомо Вісті Ньюс. Оприлюднені дані викликали обговорення, тож фахівців, які проводили експертизу планують заслухати на наступному засіданні. Окрім цього адвокати постраждалих подали клопотаннями, в яких наполягають на перегляді так званих пом’якшуючих обставин для другої водійки – Олени Зайцевої.

13-го листопада в Київському суді заслухали результати нової експертизи щодо руху Фольксваген Туарег. А саме експерти мали встановити, де перетнув межу перехрестя автомобіль. На її проведенні наполягав адвокат Геннадія Дронова. Після отримання результатів захисник наголошує, дані кардинально різняться з попередньою експертизою. А саме вони мають продемонструвати, чи порушив правила дорожнього руху Дронов.

Сергій Перепелиця, адвокат Геннадія Дронова:

Якщо експерт вказує, що автомобіль переїхав лінію на 90 см, я впевнений, що ця лінія з будь-якого кута повинна бути під автомобілем, як не подивись. Ось. Тому це все намагання прикрити ту

 

 

Через це адвокат подав до суду клопотання про відвід експертів. Це можуть зробити тільки після їх заслуховування у залі суду, тож фахівців викликали на наступне засідання для роз’яснень.
Ще одне клопотання надійшло від захисту постраждалих. Йдеться про інакше трактування пом’якшуючого засобу для Олени Зайцевої. Нагадаємо, що родина водійки інкогніто надіслала кошти родинам жертв аварії. Сім’я Берченків втратила в ДТП на Сумській дочку та чоловіка другої доньки, останню ж ледь вдалося врятувати лікарям. Вони гроші повернули відправнику.

Ігор Берченко, батько загиблої в аварії:

Если бы они приехали в первые дни, то возможно, с оказанием помощи, вы знаете, есть врачи, есть более квалифицированные врачи, может быть приехали бы. Я думаю, тогда наша девочка осталось бы жива. А когда под чужой фамилией уже через месяц приходят какие-то деньги – ну, для чего они? Что я могу купить, когда нет ее уже? Сандалики или веночек?

Адвокатка Лариса Матвєєва передала суду чеки на грошові переводи під прізвищем Іванова.

Лариса Матвєєва, адвокатка постраждалих родин:

Непосредственно в кабинете следователя мне стало известно, что некто Иванова, которая является родственницей, а именно матерью Зайцевой, перечислила денежные средства – конкретную сумму по 50 тысяч на каждого пострадавшего в данном ДТП. И эти денежные средства ни с кем не согласовывались. И при этом денежны средства были перечислены с названием “благотворительная помощь”, то есть это никак нельзя идентифицировать как смягчающее обстоятельство.

Захист Зайцевої навпаки продовжує наполягати на пом’якшуючих обставинах. І навіть наводив їх на попередніх засіданнях як обґрунтування, щоб водійку Лексуса випустили з СІЗО. Тоді суд відмовив у зміні запобіжного заходу та лишив обох обвинувачених під вартою.

 Євген Мельниченко, адвокат Олени Зайцевої:

Сторона обвинувачення не може не враховувати той факт, що частині потерпілих було відшкодовані збитки. Тому це вказано в обвинувальному акті, що частково було відшкодовано збитки потерпілому, і суд буде надавати цьому оцінку в нарадчій кімнаті.

Наступне засідання призначили на 20 листопада.

 

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023