Дрифт у центрі Харкова – свідки говорять про перегони двох машин

Нічний дріфт у Харкові. У мережу потрапили відео, на яких водій легковика влаштував перегони та фінти просто в центрі міста. Буквально, за кількадесят метрів від місця, де в 2017 році на пішохідному переході загинули 6 людей. Лексус, яким кермувала Олена Зайцева, винесло після удару з Фольксвагеном Геннадія Дронова. У поліції повідомили, автівку дрифтера вже встановили, натепер з’ясовують, хто був за кермом.

Валерій Сокуренко, начальник поліції Харківської області:

Поспілкуємося, і будемо розуміти, що відбувалося. З тих кадрів, що ми бачимо, було нехтування при чому з особим цинізмом правилами дорожнього руху та суспільної моралі. Надзвичайно дєрзкий вчинок. Правову оцінку надамо. – Може бути кримінальна відповідальність? – Давайте розслідуємо, розберемося. Постраждалих немає, підслідність  патрульна поліція буде з’ясовувати це.

Віталій, свідок дрифту:

Було гучно і дуже довго. Тому подумав, відкрию вікна, подивлюся, що там відбувається. І коли я подивився, то побачив, що це змагання двох дріфтерів, скажімо так, і закінчував як раз на білій машині робити це водій. Він це робив, коли не було машин. А потім розпочав дріфтувати водій на чорному автомобілі.

Какой-то идиот на бмв своими понтами чуть не поразбивал чужие машины на КонституцииVideo by vitaliy_lashko

Опубліковано Харьков 1654 Середа, 26 лютого 2020 р.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.