Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Друкував вдома гроші. Одесита піймали на підробці п’ятисоток

Жителя Одеси піймали на підробці п’ятисоток, як стало відомо Вісті Ньюс. Купюри чоловік друкував на принтері на аркушах А4, а надалі папірцями розплачувався в магазинах.

34-річний чоловік вдома організував філію Монетного двору. Одесит друкував гроші, виключно п’ятисотки.
Любов Гордієвська, начальник відділу комунікації ГУНП в Одеській області:
У помешканні зловмисника було виявлено поліграфічну продукцію, флакони з фарбою, 5 шприців із рідиною різного кольору, а також папір. Все вилучене направлене на експертизу.

Останньою жертвою одеського фальшивомонетника стала продавчиня в Арцизі. Туди чоловік поїхав збути друковані гроші. Однак жінка помітила підробку та викликала поліцію. Виявилося, що окрім підробки за плечима в одесита кілька судимостей та й вихід за покупками з фальшивими гривнями не перший. У цьому одесит зізнався поліції. За підробку затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023