Другий рік поспіль у Харкові можна пройти курс CELTA, сертифікат якого визнають у всьому світі

Другий рік поспіль у Харкові можна пройти курс CELTA, сертифікат якого визнають у всьому світі. Так близько 10 000 осіб щороку отримують цю кваліфікацію в різних центрах світу, як стало відомо Вісті Ньюс. Де пройти цей курс у місті та як отримати сертифікат знають наші журналісти.

Другий рік поспіль у Харкові можна отримати сертифікат з викладання англійської мови, який визнають у всьому світі. Для зарахування на курс Cambridge Certificate in English Language Teaching to Adults, або інакше кажучи CELTA, треба мати документ про відповідну освіту та знання англійської. Цей курс спеціально розроблений для людей з найрізноманітнішим попереднім досвідом, і навіть для тих, у кого зовсім немає досвіду викладання. Для успішного закінчення курсу всі учасники повинні бути високовмотивованими, відповідальними та працювати у команді.

Тетяна Ларіна, директор мовної школи Larina Language Academy:

Сambridge CELTA является одной из самых престижных и широко признанной международной проф квалификацией преподавания английского языка по всему миру. CELTA так высоко ценится из-за большого значения, которое придается качеству. Это обеспечивается рядом способов, в том числе подтверждением Кембриджем и модерацией. Команда нашего центра предлагает консультации на всех этапах курса, начиная от заявки до того как найти работу после получения квалификации. Открытие курса очень значимое для Харькова, т.к., это единственный центр в Восточной Украине.

Харків’яни отримують змогу вчитися професійно та під контролем кращих тьютерів вже вдруге.

Тетяна Ларіна, директор мовної школи Larina Language Academy:

Первый курс CELTA мы провели в прошлом году и благодаря отзывам наших участников, желающих попасть в этом году было огромное количество. Все прошли серьезный отбор. Свою квалификацию повышает интернациональная команда.

Всі викладачі й тренери курсу є висококваліфікованими, відповідають стандартам Cambridge Language Assessment та мають тривалий досвід викладання англійської як у Великобританії, так і за її межами. Одним з teacher-trainer є Андрій Ружинський, який вже 10 років є тренером курсу, викладав в Росії, Вірменії, Грузії, Таїланді.

Андрій Ружинський, методист, CELTA тьютор, мовний центр International House, Харків:

Веду этот курс CELTA, который является совместным проектом в этом году для школы Сambridge Center и International House, Харків. Этот курс в этом году отличается в лучшую сторону: во-первых, он стал более многочисленным, больше слушателей в этом году, у нас даже был лист ожидания, но, к сожалению, не могли всех привлечь. Команда в этом году – интернациональная..

Також CELTA вже другий рік поспіль викладає і тренер з Німеччини.

Анет Ігель – методист, CELTA тьютор, Німеччина.
Курс стартував два тижні тому. У нас відмінна команда учасників, деякі вже з наявним досвідом викладання. Дуже цікаво спостерігати як вони працюють в команді, як планують уроки, працюють зі студентами і звичайно ж як прогресують протягом цих двох тижнів, наскільки комфортніше їм вже працювати в групах. Я в Харкові вже вдруге і дуже люблю це місто. Він чудовий своїми парками і зеленню. Люблю гуляти по місту. Ще в минулому році сподівалася на відкриття парку в центрі міста, тому обов’язково повернуся в наступному році.

Повне навчання триває чотири тижні, часткове – шістнадцять тижнів. Студенти курсу, на яких практикується та вдосконалюється педагогічна майстерність кандидатів дуже задоволені. Олександр, має власний бізнес, на курсі ж займається задля саморозвитку.

Олександр Кравчук, учасник курсу CELTA, Larina Languge Academy:

Преподаватели все очень интересные, интересно преподают, весело, поэтому всё происходит в более игровой форме, доступно.

Студентів курсу CELTA оцінюють послідовно протягом усього курсу. У фіналі іспит. Кожен курс модерується незалежним експертом, який призначає Університет Кембриджа. Оцінювання складається з характеристики викладацької практики, письмового балу та професійного розвитку. До уваги візьмуть і загальну ефективність та активність кандидата на курсі. Для того, щоб досягти успіху, кандидати повинні успішно пройти всі три рівні перевірки. Існує три критерії оцінки: «Залік», «Залік В», «Залік А».

Вікторія Вовк, учасниця курсу CELTA, Larina Languge Academy:

Мне очень нравится подача материала в игровой форме, подобралась веселая, хорошая группа, очень приятно в компании наших сокурсников изучать английский язык. Почему это нужно для меня? Я в школе учила немецкий, 3 года назад начала учить английский и всё забросила. И сейчас мне этот интенсив нужен, чтоб встряхнуться и дальше погрузиться в изучение английского.

Після закінчення курсу кожен студент повинен надати портфоліо – звіт про виконану роботу, включаючи матеріали, що відносяться до викладацької практики і письмові роботи. По закінченню – отримають міжнародно-визнаний сертифікат з яким можуть влаштуватися на роботу в один із навчальних закладів практично в будь-якій країні світу. Близько 10 000 осіб щороку отримують цю кваліфікацію в різних центрах світу. Метою курсу також є надання студентам можливість проявити весь свій потенціал, адже CELTA є сертифікатом з англійської для викладачів.

Анастасія Бабаєва, учасниця курсу CELTA, Larina Languge Academy:

Интенсивный курс CELTA – это отличный выход для тех, кто хочет профессионально развиваться в рамках месяца. Многие участники являются действующими преподавателями и очень сложно совмещать курс и работу. Срок в месяц, особенно летом, когда многие преподаватели уходят в отпуск – замечательная возможность, чтобы посвятить себя полностью учебе и не распылятся на несколько дел одновременно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *