Другий новий рік у СІЗО та результати експертизи: Чи була Зайцева у стані алко- чи наркосп’яніння?

Олена Зайцева та Геннадій Дронов зустрінуть другий новий рік у СІЗО. Суддя подовжив обом обвинуваченим у смертельній аварії на Сумській запобіжні заходи, як стало відомо Вісті Ньюс. Строк тримання пролонгований до 16-го лютого 2019 року. Захист обох водіїв просив переглянути арешт, але ухвала підтримала клопотання прокуратури. Окрім того 19-го грудня в Київському райсуді Харкова був зачитаний результат експертизи, що мала відповісти на питання, чи була водійка Лексусу у стані алко- чи наркосп’яніння. Встановити це експерти знову не змогли. Думки сторін процесу щодо отриманої експертизи дізналися наші журналісти. Наступне ж слухання призначене на 20-те грудня.

Віктор Попрас, суддя Київського райсуду Харкова:

Експерти, які проводять експертизу, прийшли до наступного висновку: “Враховуючи дані, які представлені в матеріалах справи, достовірно відповісти на питання, чи перебувала Зайцева Олена на момент ДТП 18.10.17 року в стані сп’яніння, викликаного наркотичними або іншими одурманюючими засобами, не є можливим через відсутність кількісного вмісту кодеїну та фенобарбіталу в сечі Зайцевої.

Валерій Бухан, прокурор:
Для сторони обвинувачення висновки експертизи є цілком очікуваними, оскільки без встановлення кількісного показника виявленого у біологічних речовинах Зайцевої, неможливо встановити їхній вплив на неї під час керування нею транспортним засобом. Тому питань до експертів з приводу цієї експертизи у нас нема.

Олена Матвєєва, адвокатка кількох постраждалих родин:

По экспертизе у нас, конечно, есть большие замечания и предубеждения по поводу объективности данного экспертного исследования. Во-первых, даже по формальным признакам. Согласно требованиям законодательства, в любом экспертном исследовании необходимо указывать методы и методологию, которая была использована, для того чтобы эксперты пришли к какому-то решению. К сожалению, в данной экспертизы эти данные отсутствуют как клас.

Залишити відповідь