Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Дронова, учасника ДТП на Сумській, допитали у суді Харкова

У Харкові майже за рік після ДТП на Сумській у суді допитали Геннадія Дронова, як стало відомо Вісті Ньюс. Водій Фольксваген Туарег поіменно назвав усіх шістьох загиблих і всіх постраждалих в аварії. Чоловік вибачився перед їхніми близькими. При цьому водій, як і рік тому, не вважає себе винним.

Людмила Фабрис ходить до суду на майже кожне засідання. Жінка на горезвісному перехресті Сумської та Мечникова втратила двох найближчих людей: доньку та онуку. Знадобився майже рік, щоб вона поставила запитання Геннадію Дронову.

Людмила Фабрис, втратила в ДТП доньку та онуку:

– Если бы Вы остановились перед первым светофором, допустим. Хотя Вы отрицаете, что это правильно. Если бы Вы остановились, сохранили бы эти 5 секунд, может, мы бы здесь не сидели бы?
– Если бы я мог, я бы так и поступил.

Олена Зайцева дала свідчення у березні. Дронов скористався правом вислухати всіх свідків і лише після цього відповідати на питання адвокатів. Водій зачитав із листа прізвища загиблих і постраждалих. Попросив вибачення у їхніх сімей. Так само як і рік тому він не вважає себе винним.

Геннадій Дронов, один із обвинувачених водіїв:

Я не считаю себя виноватым с точки зрения обвинения, которое мне выдвинуто. Но я считаю себя виновным как человек. Тысячи и миллионы раз я пожалел, что я ехал в тот вечер через тот перекресток.

Деталей аварії чоловік не пам’ятає, точний механізм зіткнення відновити не може. Так водій Фольксваген Туарег відповідає на більшість питань. Мовляв, занадто багато часу минуло. До всього, Дронов наголосив, що втратив свідомість після удару. Із проїзду перехрестя чоловік згадує швидкість Лексуса.

Геннадій Дронов, один із обвинувачених водіїв:

Я и не мог представить и предположить, что тот автомобиль, который я увидел, не будет останавливаться на запрещающий сигнал светофора. И мне страшно представить, с какой скорость. Он мчался. Если за 2-3 секунды он оказался уже на перекрестке.

При цьому Дронов погодився компенсувати цивільні позови постраждалих. Обвинувачений зробить це за можливості. Поки ж такої немає.

Сергій Перепелиця, адвокат Дронова:
Наскільки він може, займається компенсацією, але допомогти йому може тільки його мама, яка є пенсіонером. І все. І у нього ще є розбитий автомобіль. Більше нічого немає.

Медогляд Дронова, за словами водія, здійснювала та сама нарколог, яка оглядала й Олену Зайцеву. Нагадаємо, Олену Федірко шукають вже кілька місяців.

Геннадій Дронов, один із обвинувачених водіїв:

– Освидетельствование я, по-моему, проходил у той же самой женщины, которую сейчас не могут найти.
– Федирко?
– Да. И все как положено. Всего хватило.

Наразі від прикордонників суд отримав інформацію, що експертка з України не виїжджала. І поки одного з важливих свідків немає, постраждалі приїздять на засідання навіть із інших міст. Киянка Оксана Нестеренко досі проходить лікування.

Оксана Нестеренко, постраждала в аварії:

Мне еще нужно разработать до конца ногу. Мне еще нужно восстановление головы. Работать я еще не могу. То есть вернуться к той полноценной жизни, которая у меня была, у меня еще такой возможности нет.

Наступне засідання призначили за тиждень, на 9 жовтня. Тоді захист Дронова планує подати до суду низку клопотань. Захист не виключає, що буде піднімати питання і про продовження пошуку нарколога.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023