Довгоочікувана прем’єра у Харкові «Холодне Серце 2»! 67 персонажів улюбленого мультфільму на одній сцені. 3D шоу для всієї родини! 27 грудня

27 грудня об 11:00 та 14:00 в ККЗ «Україна» відбудеться неймовірна довгоочікувана прем’єра від творців шоу “Холодне серце”! Сестри Хельга, Ельза і Анна, вірні друзі Олаф і Свен продовжують подорож по казковій країні, і з нетерпінням чекають своїх улюблених глядачів на масштабному театральному шоу «Холодне серце-2»!

Нашим героям належить потрапити в Зачарований ліс, стати свідками багаторічного протистояння народів Еренделла і Нортулндри, зустрітися в бою з кам’яними монстрами, битися з духами лісу, дізнатися магічну таємницю сестер, а також потрапити в печеру річки Ахтахалан, яка пам’ятає все.

На шляху до пригод філософ-сніговик Олаф і відданий олень Свен, приготували ряд сюрпризів, які не тільки надають захоплюючий сюжет постановці, а й прищеплюють любов до сімейних цінностей.

67 персонажів на одній сцені, нові технічні рішення, 3D маппінг і візуальні ефекти, запальна хореографія, яскраві костюми, вокальна та Акторська майстерність – все це віднесе глядача в магічний світ казки лісу.  Чарівна атмосфера пануватиме ще до початку казки, у фойє, де своїх улюблених глядачів герої шоу зустрічатимуть біля новорічної ялинки. Покваптеся на зустріч з чудесами! До зустрічі на прем’єрі!

Масштабна постановка створена професійною командою студії “ГреТаАрт «і вихованцями продюсерського центру»Made in Odessa”.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.