Доступ домогосподарств Харківської області до Інтернету

За даними вибіркового опитування, проведеного у січні 2018 року, визначено, що за останні 12 місяців доступ до послуг Інтернету вдома мають 60,8% домогосподарств Харківської області.

Послугами Інтернету користувалось 62,2% населення Харківської області (здебільшого – вдома, про це повідомили 94% населення).

Послугами Інтернету не менше, ніж раз на день користувалося 77% опитаного населення; не менше, ніж раз на тиждень, але не кожен день – 18,7%; менше, ніж раз на тиждень – 4,3%.

Члени домогосподарств повідомили, що з метою спілкування Інтернет використовували 58,2% опитаних; скачування фільмів, зображень, музики; перегляд телебачення чи відео – 55,8%; телефонних переговорів через Інтернет  – 51,7%; пошуку інформації, пов’язаної з питанням здоров’я, як для себе, так для інших – 47,2%; гри у відео- чи комп’ютерні ігри або їх скачування – 40,3%; навчання та освіти – 27,5%; читання / скачування газет, журналів в режимі он-лайн – 27,2%. Тільки 0,7% опитаних повідомили, що всесвітньою мережею користувалися  для взаємодії з органами державної влади.

Джерело

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100