#допомогти_Климу. У Харкові учасники Ігор героїв підтримають Клима – хлопчика, що вижив

9-го червня, в суботу, о 15:00 в сквері, що розташований на головній площі Харкова, почнуться Всеукраїнські змагання з кросфіту “Ігри героїв”, після чого відбудеться благодійний концерт #допомогти_Климу на підтримку Клима Клименко – хлопця, що вижив у 2015 році завдяки своїй мамі, яка прикрила його собою під час обстрілу Краматорську бойовиками. Клим переніс вже декілька операцій, і операції ще мають бути. На одній з ніжок зараз у Клима ортез.

Ветерани кажуть між собою: “Клим – наша людина, його треба підтримати”. Саме ветерани, хлопці, що і самі з протезами, які розуміють Клима, мабуть, краще за багатьох інших, запропонували провести концерт і збір благодійних коштів. Бо – “ми своїх не кидаємо!”

9-го червня змагання “Ігри героїв” розпочнуться о 15:00 яскравою грою представників параолімпійської команди з баскетболу, а також показовим виступом ветеранів АТО, які тренуються в спортзалах “Малібу”.

А вже о 17:30, після нагородження переможців змагань, – годинний концерт, де виступатимуть артисти, які неодноразово підтримували і підтримують хлопців на передовій. Олександр Кварта, Неля Каблучка, Валерія Симулик, Анастасія Долапчі та Генадій Мезенцев – багато з них відомі завдяки телешоу “Хвилина слави” та “Україна має талант”, а цим літній вечором артисти подарують свої таланти харків’янам на користь Клима.

Всі кошти, що будуть зібрані під час змагань та концерту, будуть передані родині Климу для проведення реабілітаційних заходів та операцій хлопчика.

Адже час та місце зустрічі – 9-го червня, суббота, о 15:00, сквер на площі Свободи.

Ініціатор проекту в Україні «Ігри героїв» — Євген Коваль.

Організатори змагань в Харкові – БО «Благодійний фонд «Харків з тобою» та ГО “Серця Кіборгів”

за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.

партнери в Харкові:

КУ “Харківський обласний центр молоді”, ГО “Астерикс”, Фітнес клуб “Малібу”, ТРЦ “Французський бульвар”

Розміщує готель “Харків”.

Пригощає мережа ресторанів «Mafia».

Окрема подяка за велику та всебічну підтримку – ТМ Шебель

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100