Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Допомога людям, які втратили рідних військовослужбовців

Національний центр надання психологічної допомоги людям в горі набирає групу психологічної допомоги для людей, які втратили рідних військовослужбовців.

Зверніть увагу, якщо Вам чи Вашим близьким потрібна допомога.

Хто може взяти участь? Людина, якщо після звістки про втрату минуло не менше, ніж 4 місяці.
Формат участі? Одна група буде проходити очно в м. Київ, друга онлайн.
Опалта? Групи безоплатні.
Що дасть участь? Професійну психологічну допомогу, підтримку, розуміння, безпечне місце для вираження своїх почуттів, усвідомлення того, що з вами відбувається. Можливість  не залишатися насамоті і справлятись самотужки зі своєю втратою.
Реєстрація за посиланням:
Програма передбачає індивідуальну та групову роботу  протягом до 6 місяців. Організатори зв’яжуться з заявниками протягом 3-х робочих днів після реєстрації та узгодять час і місце для індивідуальної зустрічі.
Ведучі груп:
Смірнова Тетяна — військовий психолог,
emdr-консультант, біосугестивний терапевт.
Гребенюк Марина — кризовий психолог, EMDR-терапевт
Національний центр надання психологічної допомоги людям в горі – на сторінках центру багато корисної практичної інформації.

Проєкт відбувається за підтримкою Центру по роботі з важкою втратою при Універсітетській клініці Акерсгус, Норвегія та ГО “Інститут психології здоров’я”, Україна.

Возможно, это изображение 3 человека и текст

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023