Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Донецькі рятувальники врятували з вогняної пастки людей

З початку року на пожежах в Україні загинуло вже 440 людей. Донецькі рятувальники днями не дали вогню та задушливому диму додати до цієї страшної статистики ще два життя, як стало відомо Вісті Ньюс. У Маріуполі спалахнула квартира на 3 поверсі 9-поверхівки. Вогонь вже виривався назовні, а в оселі ще перебували люди. 70-річний чоловік вже надихався чадним димом і знепритомнів, його сусід ще кликав на допомогу. На щастя, трагедії на вулиці Азовстальській вдалося запобігти. Також із будинку до лікарні було госпіталізовано 3-х людей, серед них дитину з попереднім діагнозом – отруєння продуктами горіння.

Причина займання встановлюється відповідними фахівцями.
Олександр Агудов, начальник державно-пожежної рятувальної частини Донеччини:

В окне 3-ем этаже находился мужчина, который находился в сознании, а второй был без сознания. При помощи автолестницы, которую мы установили, один мужчина спустился самостоятельно, другого силами пожарников спасли.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023