Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Донецькі прикордонники знайшли в машині символіку бойовиків та документи

У районі АТО Донецькі прикордонники знайшли в машині символіку бойовиків та документи, як стало відомо Вісті Ньюс.  Автівка їхала з поки непідконтрольної Макіївки до Волновахи.

У багажнику Чері виявили прапори так званої ДНР, жетон батальйону Восток, прихований у банці крему, та списки військовослужбовців, що воюють проти України. У паперах значилися позивні бойовиків, їхні антропометричні дані та розмірі для форми. Також знайшли в автівці й набої. Поглиблений огляд транспортного засобу прикордонники провели спільно з фіскалами. Перевіряти, що це за списки та з якою метою речі ввозилися до вільної частини країни, будуть вже представники Служби безпеки України. Про знахідку повідомлені також поліція і штаб АТО. Водійка заперечує, що речі належать їй. І пояснює знахідку по-своєму.

Водійка:
При осмотре моей машины у меня было найдено 4 фотографии с мужчинами в военной форме, жетон Восток и список военнослужащих воинской части. Я купила машину полтора месяца назад. В багажнике моего автомобиля был пакет с этими вещами.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023