Донецькі прикордонники знайшли в машині символіку бойовиків та документи

У районі АТО Донецькі прикордонники знайшли в машині символіку бойовиків та документи, як стало відомо Вісті Ньюс.  Автівка їхала з поки непідконтрольної Макіївки до Волновахи.

У багажнику Чері виявили прапори так званої ДНР, жетон батальйону Восток, прихований у банці крему, та списки військовослужбовців, що воюють проти України. У паперах значилися позивні бойовиків, їхні антропометричні дані та розмірі для форми. Також знайшли в автівці й набої. Поглиблений огляд транспортного засобу прикордонники провели спільно з фіскалами. Перевіряти, що це за списки та з якою метою речі ввозилися до вільної частини країни, будуть вже представники Служби безпеки України. Про знахідку повідомлені також поліція і штаб АТО. Водійка заперечує, що речі належать їй. І пояснює знахідку по-своєму.

Водійка:
При осмотре моей машины у меня было найдено 4 фотографии с мужчинами в военной форме, жетон Восток и список военнослужащих воинской части. Я купила машину полтора месяца назад. В багажнике моего автомобиля был пакет с этими вещами.

Залишити відповідь