Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Донеччина: Прикордонники знайшли схрони з боєприпасами

За 2 дні 2 схрони з боєприпасами. Прикордонники знайшли сховки на Донеччині, останній налічує 3 десятки одиниць зброї. У відомстві не виключають, що знайдене було приготоване для вчинення диверсій бойовиками, як стало відомо Вісті Ньюс.
Це поле на Донеччині. Схрон із боєприпасами виявили неподалік населеного пункту Миколаївка. Невідомі прикопали два постріли до станкового протитанкового гранатомета СПГ-9. На знахідку прикордонники натрапили після отримання оперативної інформації 9-го грудня. Наступного дня – новий арсенал, і знову Донеччина. Сховок в 10 разів більший за попередній.

Оксана Іванець, прес-секретар Східного регіонального управління держприкордонної служби України:
В подальшому в ході реалізації оперативно-розшукових заходів було виявлено арсенал боєприпасів, в якому містилося 27 кумулятивних та осколкових пострілів до протитанкового гранатомета СПГ 9 та 2 постріли РПГ 6.
Боєприпаси передали працівникам Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Усе знайдене мають утилізувати. Прикордонники ж припускають, для чого зібрали зброю.
Оксана Іванець, прес-секретар Східного регіонального управління держприкордонної служби України:
Могли використовуватися в якості диверсій на мирній території України.
Експерти проаналізували, звідки походять боєприпаси.
Оксана Іванець, прес-секретар Східного регіонального управління держприкордонної служби України:

Даний арсенал зброї мав маркування, яке свідчить про те, що збройні засоби виготовлялися на території Російської Федерації.
Волноваський відділ поліції відпрацьовує справу за статтею «Зберігання вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин без передбаченого законом дозволу». Наразі власників зброї шукають.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023