До Дня Києва у столиці відкрили скляний міст за майже півмільярда гривень

У Києва скляний міст з’єднує Володимирську гірку та Арку дружби народів. Призначена як для піших прогулянок, так і для велосипедистів, як стало відомо Вісті Ньюс. Вартість об’єкту у ході зведення зростала і в решті досягла майже півмільярда гривень. Першими прогулятися скляною доріжкою виявили бажання кілька тисяч городян. За присутніми скляної підлоги просто не було видно. Першими випробували міцність мосту брати Клички, мер із братом навіть пострибали на мосту.

Сьогодні ми відкрили в столиці справді унікальний об’єкт! Пішохідно-велосипедний міст, що з’єднує парк “Володимирська…

Опубліковано Віталієм Кличком Субота, 25 травня 2019 р.

І не обійшлося без скандалу із щойно відкритим мостом. Споруду навіть довелося на деякий час закривати. У двох місцях підлога взялася тріщинами. Основне – гартоване скло – не постраждало. Мер Києва заявив, що захисне скло-плівку пошкодили вандали. У КМДА пообіцяли відновити ці фрагменти протягом доби. Поліція займається пошуком причетних до пошкодження об’єкту. Віталій Кличко заявив, що міст пошкодили вандали і не виключив, що в покриття стріляли.

Друзі! Був із фахівцями на нашому новому мосту. З того, що з‘ясували попередньо: вандали пошкодили захисну скло-плівку на двох фрагментах скляної підлоги. Основне -гартоване скло -не постраждало. Пошкоджені елементи замінять протягом доби. Але боляче, коли гарні об‘єкти страждають від «розваг» тих, хто не любить наше місто. І нічого не створює, а знищує те, що створюють інші.

Опубліковано Віталієм Кличком Неділя, 26 травня 2019 р.

Залишити відповідь