До благодійної акції “Мистецтво милосердя” фонду Олександра Фельдмана долучилися міжнародні художники

У Харкові унікальну семиметрову акварель намалювали в Фельдман Екопарку, як стало відомо Вісті Ньюс. Художники з 34 країн приєдналися до акції Міжнародного благодійного фонду “Фонд Олександра Фельдмана” “Мистецтво милосердя”. Цей проект багатогранний і націлений на допомогу нужденним людям і тваринам. Митці подарували свої картини, аби ті стали частиною великої акції. Тож, як виглядає Фельдман Екопарк, коли він “акварельний”, дізналися наші журналісти.

7 метрів краси, на якій і мальовничі куточки Екопарку, і його мешканці. Міжнародний колектив художників створив унікальну акварель. Митці з 34 країн приїхали до Харкова на І Міжнародну відкриту виставку акварельного живопису “Наш Дивовижний Світ”. Учасники цього масштабного творчого проекту працювали у межах благодійної акції від Фонду Олександра Фельдмана «Мистецтво милосердя».

Олександр Фельдман, засновник Міжнародного благодійного фонду, народний депутат України:

Присоединиться к нашей акции могут все желающие, неважно их материальное состояние. Один человек, один фонд, одно любое самое красивое действие, сделанное одними какими-то людьми, это одно. А когда собирается, как в данном случае, наш первый аукцион, благодаря большому количеству участников мы собрали более 3-х миллионов. И это и есть тот продукт, о котором я говорю, вместе можно сделать очень многое.

Величезну акварель разом створювали більше 10 художників. Мистецьким майданчиком для всіх учасників став Соціально-гуманітарний мультикомплекс, саме тут провели творчий пленер «Акварельний Екопарк». Як розповідає харківський художник Олександр Бобришев, долучитися до акції було почесно.

Олександр Бобришев, художник:

Художники как могут тоже участвуют в этом. И часть работ будет передана в этот фонд. Конечно, это очень важно, кто как может учавствовать в сохранении мира и сохранении экологии, и животного мира тоже самое.

Картини з Міжнародної виставки акварельного живопису «Наш Дивовижний Світ» були представлені на виставці в Галереї «АВЕК». Усього тут презентували 150 робіт. 4 із них займуть своє місце серед 1500 тисячі картин-лотів на благодійному аукціоні. Нагадаємо, Фонд Олександра Фельдмана розпочинає вже другу частину акції «Мистецтво милосердя». Кожен, хто купує картину, допомагає врятувати життя.

Олександр Фельдман, засновник Міжнародного благодійного фонду, народний депутат України:

Деньги направляются на детские благотворительные программы, на поддержку реабилитационных центров и на поддержку реабилитационных центров по поддержке, по спасению, реинпродукции, выпуску в природу животных.

«Мистецтво милосердя» зараз працює в онлайн-режимі, тож обрати собі полотно і напрямок благодійності бажаючі можуть на сайті Соціально-гуманітарного мультикомплексу Фельдман Екопарк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *