Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Дніпропетровщина: Собаки загризли жінку на смерть

На Дніпропетровщині посеред вулиці собаки напали на двох перехожих і на смерть загризли жінку.
На її крики збіглися перехожі та відігнали тварин, як стало відомо Вісті Ньюс. Значні пошкодження отримала інша жінка, проте вижила. Вона госпіталізована і перебуває у важкому стані. Собаки розтерзали її руки та ноги, постраждала втратила багато крові.
На місце жахливої події прибули співробітники поліції та кінологи. Як стало відомо, собаки втекли з сусіднього двору. Їх власники стверджують, що хтось відкрив хвіртку і випустив тварин на вулицю. Своєї провини в події власники не бачать. Вони запевняють, що собаки абсолютно адекватні, з ними добре поводяться і чим викликане таке поведінка вихованців пояснити не можуть. У свою чергу кінологи дотримуються іншої думки й не заперечують провини власників у трагедії.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023