Для Юнioрiв ПриватБанку харківські карамелі на чверть смачніші

Харківська “Майстерня карамелі” приєдналася до програми лояльності ПриватБанку “Бонус Плюс”. Фахівці “солодкої справи” запрошують дітлахів на майстер-клас з приготування чарівних цукерок. А ще всім, хто має Кaртку ЮНIOPA, надає на всю продукцію знижку у 25% у випадку розрахунку карткою.

“Урок приготування карамельних цукерок від професійного кондитера – це дуже цікаво, – розповідає керівник напрямку розвитку програм лояльності ГРУ ПриватБанку у Харківській області Володимир Арутюнян. – Кондитер розповість про склад карамелі і покаже, як з нею працювати. За час уроку є можливість створити великий льодяник або кілька маленьких. Готові цукерки можна забрати з собою. Але не менш приємно отримати суттєву знижку на всі інші солодощі, за які буде сплачено Кaрткою ЮHIOPA”.

“Бонус Плюс” – це програма лояльності, яка дозволяє власникам карт ПриватБанку отримувати великі бонус-знижки в мережі партнерів програми. Для отримання бонусів необхідно розрахуватися карткою ПриватБанку за товари або послуги партнерів програми. Точка продажу надає клієнту бонус-знижку (відсоток від покупки нараховується на рахунок “Бонус Плюс”). Накопичені бонуси клієнт може витратити у будь-яких партнерів програми.

У Харківській області вже близько 2 тисяч торгових точок стали партнерами ПриватБанку за програмою “Бонус Плюс”. Це великі супермаркети, магазини електроніки і побутової техніки, аптеки, кафе і ресторани, туристичні агенції. Тут можна отримувати бонуси або використовувати їх в якості засобів оплати. Перелік партнерів ПриватБанку за програмою “Бонус Плюс” постійно поповнюється. Детальний список партнерів і розміри бонусів можна подивитися на сайті bonus.pb.ua, а також у мобільному додатку.

Залишити відповідь