Для воїнів Харківського гарнізону та ветеранів-АТОвців організували благодійну виставу

У Харкові на сцені 9-го Гарнізонного будинку офіцерів відбулася благодійна вистава для понад 700 курсантів військово-навчальних закладів, військовослужбовців різних силових відомств та ветеранів  антитерористичної операції на Донбасі.

Так, професійні артисти театру «Новий Тіволі» (Харків) виступили перед армійцями із мюзиклом «Отелло з Мідлтауна». Організаторами даного розважального заходу стали члени Українського
осередку Міжнародного конгресу захисту прав та свобод людини.

– Це вже друга благодійна вистава, що ми проводимо у Харкові для захисників України. Наша організація надає воїнам здебільшого правову допомогу. Та відпочити від важкої служби їм теж не завадить. Отже, пропоную всім зануритися у чарівний світ театрального мистецтва та перемістилися до Нью-Йорку, де й відбуваються сценічні події, – зауважив на початку вистави голова Українського осередку Міжнародного конгресу захисту прав та свобод людини у зв’язках із країнами ЄС Олександр Баличев.

Протягом півтори години актори розіграли дуже заплутані відносини  між двома парами закоханих людей. Часом на сцені було трагічно, а іноді – дуже кумедно. До самого завершення вистави трималась певна інтрига… Як часто буває в мюзиклах, у фіналі – гладячи побачили щасливий кінець.  Від імені всіх армійців акторам та організаторам заходу подякував начальник 9-го гарнізонного будинку офіцерів Юрій Максимченко, висловив сподівання, що незабаром відбудеться наступна зустріч.

Залишити відповідь