Для Олени Зайцевої адвокат попросила домашній арешт замість СІЗО – вперше за 9 місяців

Для Олени Зайцевої просили домашній арешт замість СІЗО, як стало відомо Вісті Ньюс. А родини кількох постраждалих збираються звернутися до Президента, щоб тримав на контролі ДТП на Сумській, яке коштувала життя 6 людям. У Харкові сьогодні відбулося чергове засідання у справі резонансної жовтневої аварії.

24-го липня добігав кінця черговий запобіжний захід для обох обвинувачених водіїв – Олени Зайцевої та Геннадія Дронова. Обидва у СІЗО вже 9 місяців. І адвокат керманича Фольксваген просить відпустити свого підзахисного під домашній арешт щоразу як мова заходить про перегляд запобіжного заходу – наполягає ризиків для справи немає. Звернувся до судді щодо пом’якшення і сам Дронов.

Геннадій Дронов один, із обвинувачених:

У меня мама дома одна, 82 года. Некому за ней ухаживать, сейчас соседи ухаживают. Мне тяжело об этом говорить. Никто меня не слышит. А также я сам пришел на суд, никто меня не приводил. Я отказался от всех интервью.

А ось Олена Зайцева навпаки щоразу не оскаржувала вимогу прокуратури щодо утримання під арештом. Сьогодні вперше її адвокатка просить відпустити водійку Лексуса під цілодобовий домашній арешт із носінням браслету. На це бачить кілька причин.

Юлія Козир, адвокат Олени Зайцевої:
Враховуючи стан здоров’я Зайцевої, неможливість отримання адекватної медичної допомоги лікування, що підтверджується довідками від лікаря невропатолога, який її оглядає, остання має бути звільнена з-під варти.

Прокуратура та всі представники постраждалих виступили проти зміни запобіжного заходу. На їхню думку, це створить ризики для неупередженого розгляду справи. А одна з адвокатів вказала на документи, що спростовують погіршення самопочуття Зайцевої.

Лариса Матвєєва, адвокат трьох постраждалих у ДТП родин:
Державною харківською установою виконання покарань №27, у висновку якої чітко зазначено станом на 1.05. 2018 на даний час загальний стан здоров’я Зайцевої задовільний.

До суду з кожним засіданням приходить усе менше родичів загиблих. Адвокати говорять – їм важко бути присутніми на процесі. Тим часом кілька родин – сім’ї загиблих мами та доньки Сокол, Ніни Кобисєвої та Наталі Умаєвої – вирішили об’єднатися у зверненні до Президента та Генпрокурора. У листі планують вказати свою позицію щодо затягування справи та зникнення нарколога – одного зі свідків у справі.

Дмитро Марцонь, адвокат трьох постраждалих у ДТП родин:

Таким образом они пытаются привлечь внимание дополнительное к этому делу и хотя бы как-то подтолкнуть его ускорение, для того чтобы получить справедливый обоснованный приговор суда.

Суддя врешті врахував клопотання прокуратури й не відпустив жодного з водіїв під домашній арешт. І Олена Зайцева, і Геннадій Дронов впродовж 60 діб будуть у СІЗО без застави. Наступне ж засідання, на якому мають заслухати авто- та фотоекспертів, відбудеться 31-го липня. Після цього свідчення має дати Геннадій Дронов, який на початку слухань відмовився свідчити.

Залишити відповідь