Дивом вижив: На Харківщині батько викинув 5-річного сина з вікна

Під Харковом батько викинув 5-річного сина з вікна 4 поверху, як стало відомо Вісті НьюсШокуючий інцидент стався в селі Башкирівка в ніч на неділю. Як і чому таке накоїв, чоловік пояснити не може. Єдине, що повторює, наснилося жахіття. На щастя, малий відбувся переляком і синцями.

Із вікон 4 поверху просто у глибокий сніг. Дитині неймовірно пощастило не тільки не розбитися, а і те, що сусіди вчасно почули та не дали замерзнути.

5-річний хлопчак приземлився у кучугури під вікна родини Бизових. Близько 2-ночі почули переляканий крик. Навіть подумати не могли, що сталося таке.

Наталя Бизова, сусідка:

Открыли окно, в сугробе увидели ручки. Ручками ребеночек вот так делает. Все, закричала мужу беги, там ребенок на улице. Он побежал, взял ребенка, принес домой.

Сергій відшукав дитину у темряві, говорить, дуже переживав, чи можна піднімати. Коли переконався, що хлопчика можна рухати, заніс додому. Малий був переляканий і не розумів, що сталося. Дружина вже викликала медиків і поліцію.

Сергій Бизов сусід, врятував дитину:

Мы одели ему носочки теплые, он сказал “спасибо”. Дальше приехала скорая.

Що сталося у квартирі на 4-му поверсі, не розуміють ні сусіди, ні сама родина. Слідчі називають сім’ю нормальною та спокійною. Подружжя виховує двох дітей: старшому 10, молодшому – Мишку – 5 років.

Олександр Свірідов, заступник начальника Чугуївського відділу поліції:

Лег приспать ребенка и как он поясняет, ему что-то приснилось. Что конкретно, он не может пояснить. Он вскочил с кровати, открыл пластиковое окно, взял ребенка и выкинул его из окна. Он протрезвел, вел себя – очень сильно сожалел. Плакал, кричал, что он этого не хотел этого сделать. Как получилось, он пояснить не может.

Дідусь хлопчаків говорить, його син любить обох своїх дітей. У вечір трагедії родина святкувала чергову річницю подружнього життя. Ніхто алкоголем не зловживав. Завдати шкоди спеціально, переконує, він не міг.

Віктор Ляшенко, дідусь хлопчика:

Сонним узяв і той. Він і сам спав. Він би зроду його не викинув. А то ж спав. Сонним усе!

Матір разом із сином у лікарні в Харкові. Тамтешні медики інцидентом шоковані.

Олена Поліщук, заступник головного лікаря:

Мабуть, сніг був, мабуть, щось було. Мабуть, дитина взагалі народилася в сорочці. Стан дитини стабільний, дитина має забої м’яких тканин. Якихось серйозних травм у нього не виявлено.

Вже найближчим часом хлопчика обіцяють виписати. Його 40-річний батько зараз в СІЗО, його затримали. Інкримінують замах на умисне вбивство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *