Дитячий табір Фельдман Екопарк хочуть розширити – зробити більше змін для всіх охочих

Більше відпочинку і більше розумних розваг. Дитячий табір Фельдман Екопарк був сезонним, а може почати працювати протягом цілого року, як стало відомо Вісті Ньюс. Тільки за 2018-тий тут відпочили більше 10 тисяч дітей. Що нового вже влітку отримала малеча завдяки Екопарку дізналися наші журналісти.

Зберегти дитинство щасливим. Саме на цьому базується робота Дитячого табору Фельдман Екопарку, який влітку прийняв, оздоровив і залучив до корисних розваг малечу з Харкова та області.

Олександр Фельдман, народний депутат України:

В этом году у нас оздоровилось больше 10 тысяч детей, в следующем году мы хотим эту цифру удвоить. Прежде всего детки просят даже не комфортабельных условий, даже не спальных корпусов, а палатки, костры, вечером задействовать современность, это что-то связанное с компьютерными залами, с кинофильмами, с походами. То есть мы постараемся сделать его уникальным, сделать лучшим в Украине.

Вже наступного року табір хочуть розширити – зробити більше змін для всіх охочих. Цього ж літа шестиденна зміна для дітей і підлітків була насичена максимально: іграми, майстер-класами, походами, екскурсіями, спортом і спортивним орієнтуванням, знайомством із мешканцями зоокуточків. Який табір ще може дати змогу відвідати Кінний комплекс, Поні-ферму, ферму “Добрий віслюк” і Клуб юних кінологів. Малеча прослухала лекції про тваринний світ від відомого біолога й екожурналіста Андрія Гапченка та навіть познайомилася з гольфом на гольф-курорті.

Олександр Фельдман, народний депутат України:

Мы принимаем абсолютно новые идеи, мы принимаем новых людей на работу. К нам приходят очень много креативных молодых людей, которые сами предлагают нам различные вещи, которых мы может не знаем. Мы с удовольствием поддержим любые инициативы, которые вкладываются в наших деток.

У дитячому таборі Фельдман Екопарк спеціальну програму підготували для змін, які з’єднали дітей з особливими потребами. Літній відпочинок у цьому таборі безкоштовний.

Залишити відповідь