Дитячий табір Фельдман Екопарк буде розширюватися

Оздоровительно-образовательный лагерь Фельдман Экопарк может стать круглогодичным, — про це заявив засновник Соціально-гуманітарного мультикомплексу, народний депутат України Олександр Фельдман.

В моем детстве каждый проводил лето, если не у бабушки в деревне, то в летнем лагере. Хочется сохранить эту традицию. В этом году у нас оздоровилось на природе более 10 тысяч детей. Будем работать над тем, чтобы еще больше детей могло в нем отдохнуть, увеличим количество смен и расширим лагерь, — зазначив Олександр Фельдман.

Нардеп розповів, що втілює в оздоровчому таборі на базі Екопарку все краще, що було в його дитинстві, додаючи все найкраще, що дає наша сучасна епоха — технології, гуманістичні цінності, толерантність.

Детство каждого ребенка – это будущее его родителей, его будущее, глобально — это будущее всего народа, — зазначив Фельдман. Також він подякував усім співробітникам за самовідданість:

Наша команда – сотрудники благотворительного фонда и Экопарка, педагоги и вожатые, экскурсоводы и аниматоры – постарались сделать все, чтобы впечатления о летнем лагере были яркими, а воспоминания — незабываемыми. За это им всем огромное сердечное спасибо!

Нагадаємо, що на цьому тижні завершився четвертий сезон у дитячому оздоровчо-освітньому таборі Фельдман Екопарк. В цьому році в Соціально-гуманітарному комплексі провели незабутні дні понад десяти тисяч дітей з Харкова та області. Шестиденна зміна — це справжній калейдоскоп ігор, розвиваючих занять, майстер-класів від професіоналів з Міста майстрів, екскурсій по Екопарку, походів, спортивних орієнтувань і, звичайно ж, знайомство з його чотириногими мешканцями, прогулянки по мальовничим околицям. З собою діти повезли незабутні спогади про відвідування Кінного комплексу, Поні-ферми, ферми «Добрый ослик» та Клубу юних кінологів. Серед нововведень літнього табору Фельдман Екопарк — цікаві лекції про тваринний світ відомого біолога й екожурналіста, автора і режисера науково-популярних телепрограм Андрія Гапченка, екскурсії на гольф-курорт Superior Golf & Spa Resort з ознайомчими заняттями гольфом. Як і в минулому, в цьому сезоні спеціальна програма була підготовлена ​​для змін дітей з особливими потребами.

Відзначимо, що в оздоровчо-освітньому таборі Фельдман Екопарк всі діти відпочивають безкоштовно.

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100