Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Дитяча вистава “Вінні Пух і всі-всі-всі” у Харкові (10.01.2018)

Весела повість-казка за мотивами творів відомого англійського письменника Алана Мілна про Ведмежа Вінні-Пуха та його друзів, стала справжнім шедевром англійської дитячої літератури і по праву завоювала серця не одного покоління маленьких глядачів по всьому світу.

Улюблені, знайомі з дитинства персонажі – Вінні-Пух, Пацик, Кролик, загалом, всі-всі-всі чекають малюків на сцені театру. А це означає, що неодмінно будуть і веселі, неймовірні пригоди лісових мешканців. Оригінальний і неймовірно добрий Ведмежа і його кращий друг Пацик постійно опиняються в центрі різного роду подій і колотнеч, з яких їм вдалося з блиском викрутитися і все закінчується добре. Ви обов’язково дізнаєтеся, як Пацик став справжнім героєм, як друзі побували в гостях у Кролика, як Вінні-Пух шукав зниклих бджіл і… багато-багато інших забавних історій.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023