Деклараційна кампанія – 2019 завершує свою ходу

Східне управління ГУ ДФС у Харківській області нагадує, що закінчується «гаряча» пора подання декларацій про майновий стан і доходи. Обов’язок щодо звітування прописаний в Податковому кодексі України та передбачає подання декларації до 1 травня. Враховуючи, положення п.49.20 ПКУ, якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем. Тобто, кінцевий термін, під час якого громадяни матимуть можливість виконати свій конституційний обов’язок перед державою – задекларувати доходи, отримані в 2018 році, цьогоріч переноситься на 2 травня 2019 року.

Наразі у Центрі обслуговування платників Східного управління , насамперед, очікують тих осіб, хто одержував доходи, з яких не сплачувався податок, у тому числі іноземні доходи, спадщину, подарунки від фізичних осіб, здавав в оренду рухоме та нерухоме майно, інвестиційні прибутки від продажу акцій та інших корпоративних прав, доходи від репетиторства тощо.

Додамо, в разі необхідності платники мають можливість отримати безкоштовні консультації та бланки декларацій, а також допомогу в заповненні звітних форм.

Нагадаємо, що на сьогодні подати декларацію про майновий стан та доходи можна особисто або уповноваженою на це особою чи за допомогою мережі Інтернет (у разі наявності ключа електронного цифрового підпису та відповідного програмного забезпечення).

Заздалегідь висловлюємо вдячність за вчасно подану декларацію.

Східне управління ГУ ДФС у Харківській області

Залишити відповідь