Де працює краща бригада АДС Харківщини? У Чугуєві пройшли масштабні змагання газовиків

Вберегли домівки мешканців Харківської області від 12 тисяч небезпечних ситуацій. Такий результат роботи аварійної газової служби з початку року. Із якими ситуаціями можуть справитися, на Чугуївському полігоні Харківгазу показали 6 найкращих бригад служби 104. Як фахівці пройшли випробування, далі у сюжеті

Як вміють попереджати небезпеку, на тренувальному полігоні у Чугуєві показали газовики Харківщини. 24 спеціалісти служби 104 приїхали з різних куточків області, аби довести свою майстерність. Змагання на кращу бригаду АДС пройшли багатолюдно. Щодня фахівцям екстреної служби доводиться дивитись в очі небезпеці.

Артем Ільєнко, директор технічний АТ «Харківгаз»:

Аварійно-диспетчерська служба – це титани, на яких тримається газова галузь нашої країни. Від їх роботи та майстерності залежить безпека громадян, можливість своєчасно, професійно локалізувати аварійну ситуацію.

Під час змагань в Чугуєві у газовиків перевірили теорію та практичні навички роботи з локалізації аварій. Бригади виконали серйозну програму завдань – те, із чим стикаються щодня і що трапляється на практиці рідко.

Євген Титаренко, майстер АДС Куп’янського відділення АТ “Харківгаз”:

Дуже круто спостерігати, як працюють найкращі спеціалісти галузі. Це практичний офлайн-тренінг для перевірки власних навичок роботи та переймання найкращого досвіду колег.

Найкращою на Харківщині стала бригада аварійно-диспетчерської служби Куп’янського відділення Харківгазу.

Найчастіша причина аварійних викликів споживачів – запах газу на кухні та на вулиці. При отриманні дзвінка на номер 104, бригада АДС повинна виїхати до місця аварії не пізніше ніж за 5 хвилин після його отримання.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.