Чугуїв росіяни засипали мінами відкладеної дії, до цього так кілька разів мінували Харків

Російські військові дистанційно замінували кілька кварталів Чугуєва. Вони детанують самостійно за кілька годин чи за 2 доби або при доторку.

Правоохоронців викликали, повідомивши, що на вулиці пробило дах приватного будинку, а на подвір’ї та вулиці розкидані міни.

Володимир Тимошко керівник поліції Харківської області повідомив, що напередодні так само на відстані замінували Кулінічі, а ще раніше кілька разів засипали різні райони Харкова.

Сьогодні зранку по місту Чугуєву були дистанційно розкидані міни протитанкові. Вони мають механізм самознищення від декількох годин до 48 годин. Це дуже небезпечно для місцнвих мешканців. Це невеликі об’єкти зеленого кольору, начинені вибухівкою. Чим спекотніше на вулиці, тим швидше вони вибухають. Поліція охороняє територію, поки триває розмінування, щоб убезпечити людей від натрапляння на такі міни.

На місці працювали сапери. Експерти виявили біля 10 мін. Точна цифра буде встановлена після проведення розмінування співробітниками ДСНС. Не обійшлося без пошкодження приватної власності,

Возможно, это изображение на открытом воздухе

У Міжрегіональному центрі гуманітарного розмінування та швидкого реагування інформують, що в житлових кварталах розкидали протитанкові міни ПТМ-1.
Закликаємо усіх мешканців області та міста Харкова бути обережними при знаходженні подібних предметів.
Як виглядають зовні вибухонебезпечні предмети, можете побачити на фото. Вони пластикові, темно зеленого кольору, важко помітити в траві, невеликого розміру, продовгуваті. Їх в жодному разі неможна чіпати.

Возможно, это изображение бутылка и на открытом воздухе

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.