Чугуїв 16 липня знову був під ракетними ударами росіян

16 липня Чугуїв знову піддали ракетним ударам.

У щодобовому зведенні від ХОВА повідомили про жертви: 3 людини загинули, це пожружжя і їх сусід ( загиблі 2 чоловіків 60 та 68 років, жінка 70 років). Ще 3 людей медики госпіталізували до лікувальних установ. Зруйнований житловий багатоквартирний будинок, пошкоджені школа, магазин будівельних матеріалів.

фото з ТГ-каналу Олега Синєгубова

У вцілілій частині розбитого ракетою ударом теж спали люди. Федір на собі відчув потужність ранкового обстрілу.

Федір, сусід загиблих: 

Я дома был, спал. Проснулся с женой тут вдвоем. Один выстрел, потом с той комнаты туда побежал. Двери открыло и все фрамуги повыбивало, больше ничего. И там завалило.

У міськраді Чугуєва просять містян дотримуватись правил безпеки у воєнний час. Адже лбстріли можуть повторитися будь-якої миті. Тому необхідно бути уважнішими та обережними, триматися поблизу укриттів або надійних місць захисту від обстрілів

Галина Мінаєва, Чугуївський міський голова: 

Житловий будинок, де один під’їзд повністю зруйнований. Саме в цей час люди спали, саме зранку такий кріпкий сон. Ніхто не думав, що таке можливо тут. На жаль, сьогодні є троє людей, які загинули. Також сьогодні ракета влучила біля школи, яка майже повністю зруйнована. Наші хлопці, Збройні сили України, вони дійсно герої, вони захищають кордони нашої держави. Але, на жаль, ніхто не може вберегти від артосбтрілів, ніхто не може вберегти від таких ракет, які сьогодні прилетіли в місто.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.