Чотириденний робочий тиждень ввели у новозеландській компанії

У березні 2018 року в компанії Perpetual Guardian вирішили в тестовому режимі ввести чотириденний робочий тиждень замість стандартної п’ятиденного, як стало відомо Вісті Ньюс. При цьому зарплата працівникам виплачувалася як за п’ять днів. 2-го жовтня керівництво компанії оголосило, що тепер ця система вводиться на постійній основі, оскільки вона сприятливо впливає на співробітників, пише The Guardian.

ФОТО Work.ua

Як відзначили в компанії, під час експериментального періоду у всіх офісах у Новій Зеландії у співробітників значно зменшився показник стресу і підвищилася працездатність. Також персонал став менше скаржитися на відсутність балансу між роботою та життям.

Перехід на нову систему роботи буде добровільним, охочі зможуть залишитися на старому п’ятиденному тижні. В такому випадку співробітники зможуть пізніше приходити на роботу і раніше йти з неї, щоб присвятити час собі.

Міністр трудових відносин Нової Зеландії Іен Лис-Галловей схарактеризувала результати чотириденного робочого тижня як «дуже цікаві».

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100