Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Чиновники облради постануть перед судом за фіктивний ремонт Шарівського палацу

За фіктивний ремонт Шарівського палацу чиновники облради постануть перед судом, як стало відомо Вісті Ньюс. Прокуратура Харківської області направила до Київського районного суду м. Харкова обвинувальний акт щодо двох чиновників, яких підозрюють у привласненні майже 300 тис. грн. Йдеться про співробітників обласної ради, та приватного підприємця.

ФОТО goodhouse.com.ua

За даними досудового розслідування, протягом 2015-2016 рр. помічник голови облради з начальником одного з управлінь виконавчого апарату цього ж відомства розробили та реалізували злочинний план заволодіння коштами одного з комунальних підприємств. До реалізації схеми залучили приватного підприємця та два товариства.
Тобто Шарівську садибу ремонтували виключно на папері.
Максим Блохін начальник відділу прокуратури області інформує:
Службовці складали фіктивні документи (договори та акти) про виконання тих чи інших робіт, надавали їх до казначейства та перераховували кошти з рахунків КП на рахунок підконтрольного підприємця. Потім переводили гроші у готівку та ділили між собою. При цьому роботи, за які сплачувалися кошти, фактично не здійснювалися.
Матеріали стосовно залучених до незаконної оборудки ТОВ виділені в окреме провадження.
Що ж “відремонтували” чиновники?
На папері був зроблений ремонт інженерних систем водонапірної башти, ремонт водостічної системи та покрівлі, оперативне очищення мережі зливної каналізації, проведені технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем опалення на об’єктах у смт. Шарівка, благоустрій території палацо-паркового комплексу “Шарівка” тощо.
По факту є тільки завдані збитки – це майже 300 тис. грн і палац, що продовжує руйнуватися.
Що інкримінують чиновникам і ремонтникам?
35-річному помічнику голови облради оголосили про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем, підробленні та використанні підроблених офіційних документів за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 191, ч.ч. 3, 4 ст. 358 КК України).
38-річній начальниці управління облради інкримінують заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем та підробці документів на переказ і їх використанні за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 191, ч.ч. 1,2 ст. 200 КК України).
64-річну жінку-підприємця підозрюють у пособництві у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, підробленні та використанні підроблених офіційних документів за попередньою змовою групою осіб (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 191, ч. 3 ст. 358 КК України).

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023