Чи готова Харківська область до весняно-польових робіт?

На Харківщині планують посіяти ярові зернові культури на площі 1 млн 47 тис. га, як стало відомо Вісті Ньюс. Із них близько 285 тис. га будуть засіяні кукурудзою на зерно, 140 тис. га — ярим ячменем. Збільшуються площі посіву під горіх — його, згідно з прогнозами, посіють на 48 тис. га.
Про подробиці початку весняних робіт розповів у регіоні розповів перший заступник голови ХОДА Марк Беккер.
Технічні культури — соняшник планують посіяти на рівні минулого року — на площі 470 тис. га.; картоплю й овочі будуть вирощувати на площі 90 тис. га; кормові культури — також на 90 тис. га.
Аграрії заспокоюють, незначна затримка початку посівної не вплине на врожайність. На даний момент ніяких ризиків немає. Навпаки, умови більш сприятливі, ніж у минулому році, коли була коротка весна, і комплекс робіт проводився максимально інтенсивно.
Наразі в Харківській області посівним матеріалом господарства забезпечені на 111%, дизельним паливом — на 109%, бензином — на 115%. При потребі в мінеральних добривах 108 тис. тонн запас аграріїв становить 136 тис. тонн — 125%.
Що стосується озимих (їх 525 тис. га), то 75% сходів знаходяться в доброму та задовільному стані, 25% — слабкі та розріджені.

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100