Через дискримінацію авокадо у Великобританії заборонили рекламу Costa Coffee

У Британії заборонили рекламу Costa Coffee, після того, як мережа кофеїн призвала слухачів купувати сендвічі з беконом замість авокадо. Про це повідомила «Бі-бі-сі».

Фото wworld.com.ua

У рекламному ролику, що вийшов ще в червні, мова йшла про те, що свіжі авокадо чудово підходять як блюдо на сніданок, але у людей всього десять хвилин, щоб з’їсти їх, – інакше зіпсуються. Costa Coffee запропонував зробити вибір на користь сендвіча з беконом або маффіном з яйцем, які зберігаються довше.

Двоє слухачів поскаржилися на рекламу. На їх думку, Costa Coffee закликає людей відмовитися від свіжих фруктів на користь більш шкідливого харчування, тоді як теле- та радіореклама Великобританії повинна відповідати нормам кодексу, за якими забороняється виставляти в негативному світлі фрукти або овочі.

Представник Costa Coffee заявив, що творці ролику не ставили собі за мету змусити людей вибирати між двома видами ланчів, а хотіли розповісти про переваги сендвіча з беконом. Однак комітет рекламних стандартів Великобританії погодився з доводами заявників і заборонив рекламу. Керівництву кав’ярні порекомендувати перевіряти, чи не поширюється в їх рекламі звичка до нездорового харчування.

Залишити відповідь