Чемпіонат України з кікбоксингу пройшов у Харкові

Чемпіонат України з кікбоксингу пройшов у Харкові на початку квітня, як стало відомо Вісті Ньюс. Більше 7 сотень спортсменів з усіх областей країни з’їхалися, щоб довести, що вони найкращі у своїх категоріях. Тепер переможці чекають на знакову подію – Чемпіонат Світу. Про спортивні пристрасті, без яких неможливий американський кікбоксинг, дізналися наші журналісти.

Харків прийняв Чемпіонат України з кікбоксингу. З 29 березня по 1 квітня місто стало центром для змагань дітей, юніорів і дорослих спортсменів з усієї країни.

Євген Збінський почесний президент федерації кікбоксингу Києва:
У Харкові відбувається відкритий Чемпіонат України з кікбоксингу. Хочу всім спортсменам побажати перемог, будуємо сильну Україну і виховуємо сильну націю.

Юнаки закохані у свій спорт. Кікбоксингу віддають по кілька годин тренувань щодня. Усе заради чемпіонства та звання найкращих.
Владислав Борчук,  кікбоксер:
Я почав займатися від 6 років, мої мрії – стати чемпіоном світу в тхеквондо та кікбоксингу. Я зараз дворазовий чемпіон України з тхеквондо та кікбоксингу.

Володимир Дзігульський, тричі вигравав Чемпіонат України з кікбоксингу:
Мои достижения – я уже трижды в Чемпионатах Украины подряд выиграл. А будет скоро Чемпионат Европы, а потом Чемпионат Мира.

Бої вийшли надвидовищними не тільки через бажання кікбоксерів перемогти свого суперника саме тут і взяти медалі в національному чемпіонаті, а й тому, що на цих змаганнях вирішувалася, хто братиме участь у травневому Чемпіонаті світу.

Олег Мандзюк, Президент федерації кікбоксингу України ISKA:

В эти дни самое большое количество участников за последние 10 лет – это почти 700 спортсменов принимают участие в этом Чемпионате Украины. Это непростой чемпионат, это очередной этап подготовки к Чемпионату мира, который Украина выиграла в конкурентной борьбе. Мы со 2 по 6 мая будем принимать в столице Украины Чемпионат Украины среди взрослых и одновременно Чемпионат среди детей и юниоров.

Видовищна подія пройде в Києві вже на початку травня. Право прийняти в Україні кращих кікбоксерів світу знакове для українського спорту, і тих, хто його підтримує та розвиває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *