Чемпіон України з боксу привітає харків’янок арією (9.03)

Прем’єри творів сучасних композиторів, написаних для МАСО «Слобожанський» спеціально до жіночого свята, і романтичні оперні арії у виконанні соліста Національної та Львівської опер, який також – чемпіон України з тайського боксу Ангела Георгієва, очікують харків’янок та харків’ян в суботу, 9 березня. У Будинку Алчевських відбудеться унікальний концерт «Музичне приношення Улюбленим», присвячений прекрасній половині людства. За диригентським пультом – Сергій Лихоманенко (Київ).

Дякувати жінкам і робити їм подарунки треба кожного дня, вважає художній керівник МАСО «Слобожанський», народний артист України Гаррій Абаджян, але цей березневий день особливий.

Цим концертом ми хочемо подякувати всім жінкам – мамам і бабусям, дружинам, донькам і коханим за те, що вони просто є, за їх любов, красу і жіночність. – каже Гаррій Артушевич. – Безліч чоловіків жінки надихнули зробити світ кращим і добрішим, а багатьох композиторів вони надихнули на написання своїх шедеврів. І, звичайно, кращий подарунок, який може зробити музикант коханій жінці – прекрасна музика! Звідси і назва нашого концерту – «Музичний приношення Коханим».

У концертній програмі – прем’єрне виконання інструментальних композицій, написаних сучасними композиторами спеціально для МАСО «Слобожанський». Ці мелодійні і ліричні мелодії вперше прозвучать в Харкові саме в цей день. Серед них твори учня легендарного Енніо Морріконе – Габріеля Дінаро (Італія), Артема Мурача (США), Ельдара Мансурова (Азербайджан), а також Олексія Ревенка та Євгена Жаку (Україна). А справжньою окрасою концерту стане виступ співака Ангела Георгієва, чий рідкісний драматичний тенор, на думку багатьох шанувальників його таланту, схожий на голос Хосе Каррераса.

#новиниХаркова, #ХарківNews, афіша Харків, МАСО «СЛОБОЖАНСЬКИЙ»

Цікаво, що артист Національної опери України, запрошений соліст Львівської опери, учасник шоу “Х-фактор” і “Голос країни”, лауреат міжнародних конкурсів Ангел Георгієв є володарем не тільки рідкісного імені та вокалу, а й звання дворазового чемпіона України з тайського боксу. Завдяки своєму унікальному голосу, не знаючи нот, він зміг вступити до музичного училища. А вже на 4-му курсі Київської музичної академії став виступати в оперних театрах. Для нього концерт в Будинку Алчевських стане дебютним на харківській сцені. Раніше він бував в нашому місті лише як турист, але багато чув про любов харків’ян до музичного мистецтва, а тому чекає від публіки теплого прийому, гарячих емоцій і позитивного настрою. І йому особливо приємно, що цим дебютом в Харкові він зможе порадувати, в першу чергу, прекрасну половину людства:

Для тенора саме слухачки завжди на першому місці. Адже в операх йому, як правило, відведена роль закоханого чоловіка, а тому він завжди співає для жінки.

На цьому концерті Ангел Георгієв виконає популярні і улюблені глядачами арії романтичних героїв опер Джузеппе Верді, Джакомо Пуччіні, Руджеро Леонкавалло та інших, а також ліричні неаполітанські пісні.

Диригент концерту – Сергій Лихоманенко, в музичних колах має репутацію диригента-експериментатора. У своїх виступах сміливо поєднує різні стилі і напрямки музики – класику, джаз, рок, сучасну інструментальну музику. Експериментувати і пробувати нове завжди цікаво, особливо з Молодіжним оркестром, зізнається Сергій, адже молоді музиканти сприйнятливі до новацій, прагнуть проявити себе в чомусь новому, незвичному. У цьому концертному сезоні з МАСО «Слобожанський» диригент вперше реалізував вже три унікальних і різнопланових проекти – концерт «Код Косенко – втрачені партитури видатних українців», творче змагання диригентів «Симфобитва – оркестровий батл диригентів» і дитячий концерт-аудіоспектакль «Оркестр дітям. Казковий світ класики».

Концерт «Музичне приношення Улюбленим», на думку Сергія, теж буде незвичайним. Адже на ньому сучасна інструментальна музика буде поєднуватися з визнаними шедеврами світового оперного мистецтва, а також відеопривітаннями для харків’янок від музикантів з різних країн.

Нагадаємо, що концерт «Музичне приношення Коханим» відбудеться в Будинку Алчевських (вул. Жон Мироносиць, 13) в суботу, 9 березня, початок о 19:00.

Наступний виступ МАСО «Слобожанський» відбудеться в п’ятницю, 15 березня, теж в Будинку Алчевських, початок о 19:00. У концерті під назвою «Блиск і розкіш духових інструментів», прозвучать твори Йоганна Себастьяна Баха, Клода Дебюссі, Ріхарда Штрауса та інших, в яких солюючі партії виконають духові інструменти.

Придбати квитки на концерт можна:

  • в касі МАСО «Слобожанський», тел .: 706-17-16, адреса: вул. Жон Мироносиць, 13 (офіс оркестру).
  • Інтернет-білет
  • Karabas

Ресурси МАСО «Слобожанський»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *