CELTA – інтенсив англійської для викладачів у Larina Language Academy дає сертифікат із правом викладання англійської в будь-якому навчальному закладі світу

Вже протягом 5 років у Larina Language Academy можна пройти інтенсив методики викладання англійської для викладачів CELTA. Щороку близько 10 000 осіб проходять цю сертифікацію у всьому світі. У Східній Україні Академія Ларіної є єдиним центром сертифікації.

До освітнього центру викладачів Академії Тетяни Ларіної Оксана прийшла саме за курсом CELTA. Найпрестижніший та широко визнаний сертифікат із правом викладання англійської в будь-якому навчальному закладі світу її потрібен для роботи в престижних іноземних школах. Жінка вже працює в Індії та Бельгії, хоче ще підняти свою конкурентоспроможність.

CELTA актуальний для викладачів англійської мови, які бажають підвищити свою кваліфікацію і набути навички викладання. Разом із тим курс підходить і для тих, хто не має первинної педагогічної практики та для тих, хто бажає перекваліфікуватися саме на викладання англійської.

Відмінністю Larina Language Academy є висококваліфіковані викладачі курсу СЕLTA, які відповідають стандартам Сambridge Language Assessment та мають тривалий досвід викладання англійської не тільки у Великобританії, а й в інших країнах світу

Власну кваліфікацію в Академії Ларіної вже не перший рік поспіль підвищує інтернаціональна команда, студенти з багатьох країн

Навчання триває чотири тижні. Студентів курсу CELTA оцінюють послідовно протягом усього курсу. У фінал і – іспит. Кожен курс модерується незалежним експертом, який призначає Університет Кембриджа.

Курс CELTA в Larina Language Academy є кращим вибором для тих, хто цінує свій час, бо в рамках одного місяця можна отримати сертифікат визнаний у всьому світі.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.