Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Будівлю ХНАТОБу не передадуть в обласну комунальну власність

Харківська облрада не підтримала проект рішення про передачу будівлі ХНАТОБ в обласну комунальну власність.

Проект рішення про готовність Харківської обласної ради прийняти в обласну комунальну власність ту частину майнового комплексу Харківського національного театру опери та балету ім. М.В.Лисенка, яка належить державі, не набрав більшості голосів. Повідомляє прес-служба ХНАТОБу.

На сесії облради 28-го лютого ідею підтримали 55 депутатів (всього в складі обласної ради 120 депутатів).

Нагадаємо, з 2012 року цілісний майновий комплекс театру роздрібнений, і одна його частина знаходиться в державній власності, інша ж  в обласній комунальній, через що театр втратив доступ до малої сцени.

До слова, Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М.В.Лисенка відкрив восени свій 143-й сезон під новим брендом як театру європейського зразка  Схід OPERA. Заснований ще в 1875 році, сьогодні є єдиним національним театром опери та балету на Сході України, у якому працюють майже 750 осіб. Репертуар налічує 65 оперних і балетних постановок. Протягом року на великій сцені грається 270 власних спектаклів, в минулому ж сезоні було випущено 8 прем’єр.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023