БІЖИМО РАЗОМ – благодійний забіг зібрав у Харкові більше 40 тисяч задля інклюзивної спортзали

Благодійний забіг “БІЖИМО РАЗОМ” відбувся в Харкові. 5 кілометрів понад 3 сотні учасників пробігли задля доброї справи. Вік бігунів від 12 до 69. Кожен учасник зробив внесок в оснащення інклюзивної тренажерної зали.

Першу подібну локацію вже відкрили на вулиці Іванівській,5. І там зможуть займатися спортом люди з інвалідністю, зокрема візочники. У Харкові до сьогодні немає жодного спеціалізованого тренажерного залу для людей з інвалідністю, який був би архітектурно доступним та мав спеціальні тренажери.

Возможно, это изображение (4 человека и люди стоят)

Організаторкою благодійного забігу стала Анна Буслаєва директорка БФ “Соціальне місто”. Спортивну подію провели спільно з ХОБФ «Соціальна Служба Допомоги» та ГО «Креавіта», за підтримки Харківської міської ради, Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту.

Дорослі і діти не змагалися за першість чи швидкість. Перетин червоної фінішної стрічки в “БІЖИМО РАЗОМ”, кажуть учасники, – справа куди значуща.

Спортивний захід задля інклюзивного простору і сам став інклюзивним. І в ньому взяли відомі спортсмени, що завойовують медалі пропри певні вади здоров’я.

Возможно, это изображение (2 человека, люди занимаются спортом, люди стоят и на открытом воздухе)

Спорт має бути доступним для людей із інклюзією – переконані організатори благодійного забігу та всі учасники, які стали частиною проєкту “БІЖИМО РАЗОМ”. Завдяки “Біжимо разом” вдалося зібрати 42331 грн, гроші підуть на придбання обладнання для інклюзивного тренажерного залу. Забіг «БІЖИМО РАЗОМ» планують проводити постійно.

Возможно, это изображение (7 человек, люди сидят, люди стоят, на открытом воздухе и в помещении)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.