Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Безух, нападник на Укрпошту у Харкові заявив, що він МЕСІЯ

Володимир Безух, який у грудні захопив заручників у відділення Укрпошти, розповів, чому пішов на злочин, як дізналися Вісті ньюс. Нагадаємо, чоловік 30-го грудня зайшов до харківської установи та зачинив двері, пообіцявши підірвати будівлю і всіх присутніх у ній. З дня затримання харків’янин тільки обіцяв розповісти, чому ж обвішався муляжем вибухових пристроїв і озброївся іграшковим пістолетом, та пішов на злочин. На підготовчому засіданні Безух назвав причини – і вони виявилися вкрай неординарними.

З часу затримання Володимира Безуха минуло 3,5 місяці. Увесь цей час чоловік тримав інтригу – чому пішов на захоплення заручників. Чоловік привертав до себе увагу та наголошував, його дії дано зрозуміти не всім. 16-го квітня на підготовчому засіданні перед розглядом справи в суді харків’янин все ж відкрив свою таємницю.

Володимир Безух, підсудний:
Ничего лучше я не придумал, как создать радикальную операцию с захватом почты. И вот наконец за долгие годы я без стеснения и насмешек могу заявить превселюдно, что я мессия. И помогать людям моя миссия.

Нагадаємо, експертиза визнала Безуха психічно здоровим. Ті ж, кому довелося 5-ть годин бути в ролі заручників, а це і дорослі, і діти, у здоровий глуз терориста не вірять і воліли б бачити його за ґратами.

Наталя Кулік, екс-заручниця:

Подвергать каким-то стрессам, пусть не физическим, а моральным, детей и взрослых – это как бы нечеловечно.

Володимиру Безуху як максимум загрожує 15 років позбавлення волі. Наступне засідання вже по суті відбудеться у Київському райсуді Харкова 27-го квітня.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023