Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Батько зарізав сина через політику на дні народження (Одещина)

Святкування дня народження у родинному колі закінчилося вбивством. До поліції звернулася сполохана одеситка – у сусідній квартирі стався злочин, як стало відомо Вісті Ньюс. На місці поліція встановила – між батьком і сином спалахнув конфлікт. Сварилися через політику – говорить 51-річний чоловік. Мовляв, розійшовся у думках із сином. Далі свою точку зору вирішив довести кулаками. Коли й цього стало замало – вхопився за ніж. Від отриманих травм 28-річний чоловік помер на місці. Літнього чоловіка звинувачують в умисному вбивстві. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

В’ячеслав Барба, начальник Портофранківського відділення поліції:
В одній із квартир будинку, що розташований на території приморського району міста, працівники поліції виявили тіло вбитого 28- річного чоловіка, а також сліди злочину у квартирі. Поряд із цим поліцейськими одразу був затриманий і сам вбивця.
Затриманий:
Немножко повздорили. Правда-неправда. И так получилось, что я был прав. Слово за слово и все. Короче, все было на политической почве. 

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023