«Батьківщина» висуне Тимошенко у президенти в день 100-річчя Соборності

У вівторок, 22 січня, в день 100-річчя Соборності України, відбудеться урочистий з‘їзд партії «Батьківщина», на якому буде ухвалено рішення щодо участі у президентських виборах. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook лідер партії Юлія Тимошенко.

Також в цей день за ініціативи «Батьківщини» українці утворять ланцюг єдності. Заходи пройдуть по всій Україні (від Луганської області до Закарпаття), на кордонах областей: Львівська – Закарпатська, Рівненська – Волинська, Хмельницька – Тернопільська, Чернівецька – Івано-Франківська, Вінницька – Житомирська, Одеська – Миколаївська, Донецька – Запорізька, Луганська – Харківська, Сумська – Чернігівська, АР Крим – Херсонська, Черкаська – Полтавська, Кіровоградська – Дніпропетровська.

У столиці українці побудуть ланцюг на мосту Патона, символічно з’єднавши обидва береги Дніпра.

«Batʹkivshchyna» vysune Tymoshenko u prezydenty v denʹ 100-richchya SobornostiУ тривожні часи сьогодення ми маємо бути єдиними. Наша соборність, наша єдність у наших серцях і душах. Наша сила – в нас самих, українцях», – зазначила Юлія Тимошенко, запрошуючи співгромадян долучитися до акції.

Нагадаємо, згідно з опитуваннями різних соціологічних служб, лідер партії «Батьківщина» є беззаперечним лідером передвиборчих перегонів. Політик протягом останніх місяців презентувала українцям стратегію розвитку країни одразу за кількома напрямками. Над стратегією три роки працювали понад 100 найкращих спеціалістів України. Пріоритетним завданням для нового президента Тимошенко вважає перезапуск економіки. А одним із перших кроків, який, на її думку, повинен буде зробити новообраний голова держави, – вдвічі знизити ціну на газ для населення.

Залишити відповідь